График на отчитане

График за отчитане за месец юни 2018 г.:

 

Период

Начало

Край

2; 7; 12

01.06.2018

05.06.2018

3; 8; 13

06.06.2018

10.06.2018

4; 9; 14

11.06.2018

16.06.2018

5; 10; 15

15.06.2018

21.06.2018

1; 6; 11

20.06.2018

28.06.2018

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА РЕГИОН СОФИЯ

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Мало Бучино, София, Лозенец, Павлово, Бояна, В.З.Малинова долина, В.З.Бункера, Суходол, ж.к.Овча Купел 2, Дружба 1, Младост 1, Бухово, Горни Богров, Яна, Централна градска част, Орландовци, Бенковски, Кремиковци, Сеславци, Враждебна, Япаджа, Батарея, Банкя, Волуяк, Кубратово, Чепинци, кв.Обеля, Зона Б5, Люлин 1, Люлин 2

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

София, В.З.Мало Бучино, Бояна, В.З.Малинова долина, В.З.Бункера, Симеоново, Горна Баня, Суходол, Хиподрума, Лозенец, Иван Вазов, Бусманци, Кривина, Панчарево, Младост 1, Младост 1 А, Младост 2, Дружба 1, Горубляне, Абдовица, Димитър Миленков, Централна градска част, Малашевци, Васил Левски Зона Г, Враждебна, Нова Враждебна,Челопечене, Горни Богров, Долни Богров, Яна, Банишора, Банкя, Волуяк, Житен, Иваняне, Локорско, Мрамор, Негован, Световрачене, Зона Б5, Разсадника, Красна Поляна, Люлин 3, Люлин 4, Люлин 5, Люлин 6, Люлин 7

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

София, Иван Вазов, Стрелбище, Гоце Делчев, Хладилника, Мирчо Драганов, Манастирски ливади, Бъкстон, кв.Витоша, В.З. Симеоново, Драгалевци, Бояна, Княжево, Горна Баня, Изток, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Гара Искър, Дианабад, Бистрица, Бусманци, Герман, Казичене, Кривина, Панчарево, Централна градска част, Редута, Банишора, Фондови жилища, Надежда 1, Триъгълника, Васил Левски Зона В, Ботевградско шосе, Васил Левски, Суха река, Балша, Банкя, Войнеговци, Доброславци, Житен, Локорско, Нови Искър, Подгумер, Филиповци, Разсадника, Илинден, Красна поляна 1, Красна поляна 2, Красна поляна 3, Западен парк, Люлин 6, Люлин 7, Люлин 8, Люлин 9, Люлин 11

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

София, Владая, Хиподрума, Лагера, Красно село, Белите брези, Стрелбище, Манастирски ливади, Борово, кв.Овча Купел, Бъкстон, Драгалевци, Княжево, В.З.Княжево, Бонсови поляни, Дианабад, Студентски град, Дървеница, Мусагеница, Малинова долина, Дружба 1, Дружба 2, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Бистрица, Казичене, Лозен, Панчарево, Слатина, Христо Смирненски, Гео Милев, Аерогарата, Надежда 1, Надежда 2, Надежда 3, Надежда 4, Толстой, Христо Ботев, Суха река, Ботунец, Подуяне, Банкя, Мировяне, Нови Искър, Филиповци, Разсадника, Илинден, Красна поляна 1, Красна поляна 2, Красна поляна 3, Западен парк, Люлин 8, Люлин 9, Люлин 11, Надежда 5, Надежда 6, Обеля 2, Обеля 1

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

София, Владая, В.З.Владая, Мърчаево, В.З.Драгалевци, Княжево, Борово, Красно село, Гоце Делчев, Бъкстон, Славия, Лагера, ж.к.Овча Купел 1, ж.к.Овча Купел 2, кв.Овча Купел, Манастирски ливади, Студентски град, Дървеница, Мусагеница, Малинова долина, Дианабад, Дружба 1, Дружба 2, Долни Пасарел, Железница, Кокаляне, Лозен, Плана, Яворов, Цариградско шосе, Гео Милев, Толстой, Надежда 2, Надежда 4, Свобода, Суха река, Хаджи Димитър, Стефан Караджа, Банкя, Кътина, Нови Искър, Света троица, Илинден, Гевгили, Захарна фабрика, Модерно предградие, Надежда 5, Надежда 6, Обеля 2

 

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бойковец, Григорево, Гурково, Долно Камарци, Елешница, Етрополе, Златица, Лесново, Липница, Литаково, Новачене, Пирдоп, Побит камък, Столник, Стъргел, Трудовец, Църквище, Челопеч, Бальовци, Белица, Бов, Богдановци, Божурище, Бузяковци, Букоровци, Вакарел, Върбница, Говедарци, Губеш, Гургулят, Гълъбовци, Добърчин, Драговищица, Драгоман, Искрец, Ихтиман, Костинброд, Липница, Лопушня, Луково, Маджаре, Мирово, Момин проход, Мургаш, Опицвет, Очуша, Пановци, Подгорие, Пчелин, Радуловци, Ракита, Самоков, Селянин, Церово, Шума, Ярлово, Хераково-мах.Бобен

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Байлово, Богданлия, Боженица, Буново, Голема Раковица, Етрополе, Златица, Каменица, Караполци, Краево, Макоцево, Огняново, Пирдоп, Потоп, Правец, Радотина, Разлив, Рашково, Чеканчево, Чурек. Бахалин, Бели Искър, Божурище, Бракьовци, Братушково, Брезе, Бърложница, Вакарел, Вишан, Гинци, Годеч, Голема Раковица, Горно село, Градец, Грълска падина, Гурмазово, Долно Ново село, Драготинци, Драгушиново, Завидовци, Извор, Ихтиман, Ковачевци, Костадинкино, Костенец, Костинброд, Круша, Лакатник, Левище, Мала Църква, Несла, Оплетня, Пищане, Повалиръж, Поповяне, Реброво, Самоков, Табан, Царичина,Чуковезер, Джамузовци, Бърдо, Мечковци

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Белопопци, Ботевград, Видраре, Горна Малина, Джурово, Доганово, Душанци, Етрополе, Златица, Манаселска река, Мусачево, Осеновлаг, Петково, Пирдоп, Равнище, Равно поле, Смолско, Ямна, Алдомировци, Алино, Банчовци, Белчин, Белчински бани, Бузяковци, Буковец, Бърля, Вакарел, Връдловци, Годеч, Голеш, Горни Окол, Джурово, Долни Окол, Дреново, Дръмша, Ихтиман, Комщица, Костенец, Костинброд, Пауново, Пожарево, Равна, Ропот, Ръжана, Самоков, Свидня, Своге, Смолча, Станинци, Томпсън, Храбърско, Церецел, Широки дол

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Антон, Априлово, Бенковски, Бодят, Ботевград, Брусен, Видраре, Габра, Гайтанево, Долна Малина, Елин Пелин, Калугерово, Копривщица, Лопян, Лъга, Малки Искър, Нови хан, Осиковица, Петрич, Пирдоп, Рибарица, Богьовци, Боерица, Бучин проход, Василовци, Венковец, Владиславци, Габер, Габра, Големо Малово, Горна Василица, Губислав, Гуляновци, Гуцал, Делян, Дреатин, Дружево, Живково, Заноге, Заселе, Зимевица, Златуша, Злокучане, Костенец, Костинброд, Мала Раковица, Мало Малово, Марица, Миланово, Полянци, Понор, Радуил, Райово, Раяновци, Рельово, Росоман, Самоков, Своге, Сливница, Цацаровци, Цръклевци, Чеканец, Чорул, Ялботина, Батулия

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Ботевград, Врачеш, Горно Камарци, Елин Пелин, Гара Елин Пелин, Карлиево, Копривщица, Крушовица, Мирково, Негушево, Осиковска Лакавица, Осоица, Правешка Лакавица, Саранци, Своде, Скравена, Средни рът, Чавдар, Бакьово, Батулия, Безден, Беренде Извор, Беренде, Борика, Буковец, Веринско, Владо Тричков, Долна баня, Доспей, Драгоил, Желен, Каленовци, Калотина, Клисура, Костенец, Лесков дол, Летница, Липинци, Ново бърдо, Ново село, Огоя, Петърч, Прекръсте, Продановци, Пролеша, Разбоище, Самоков, Своде, Сливница, Стамболово, Туден, Хераково, Чепърлинци, Черньово, Чибаовци, Шипочане, Ябланица, Долна Василица, к.к. Боровец.

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ПЕРНИК

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бегуновци, Бераинци, Боснек, Брезник, Бусинци, Владимир, Вукан, Гигинци, Друган, Егълница, Забел, Зелениград, Калище, Кожинци, Кошарево, Кралев дол, Мрамор, Непразненци, Радово, Радомир, Иван Вазов, Арката, Пчелински квартал, Младост, Тракия, Сирищник, Стефаново, Студен Извор, Студена, Туроковци, Чуйпетльово, Перник- Иван Пашов, Рудничар, Твърди Ливади, Изток, Мошино

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Билинци, Борнарево, Бохова, Брезник, Брезнишки Извор, Видрица, Главановци, Гърло, Джинчовци, Ковачевци, Копаница, Косача, Кривонос, Лешниковци, Милославци, Муртинци, Насалевци, Николаево, Поцърненци, Прибой, Радибош, Радомир, Арбанас, Автогара, Арката, Бучалото, Бащевица, Върба, Гърляница, Мечта, Ракиловци, Рани луг, Ребро, Реяновци, Садовик, Светля, Слатино, Слишовци, Стрезимировци, Студена, Цегриловци, Червена Могила, Ярловци, Перник- Църква, Байкушева махала, Ралица, Могиличе, Твърди ливади, Хумни дол, Калкас, Проучване, Тева

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Арзан, Бабица, Банкя, Батановци, Беланица, Бобораци, Богданов дол, Брусник, Велиново, Велковци, Врабча, Глоговица, Гоз, Горни Романци, Долни Романци, Дрен, Ездимирци, Ерул, Жабляно, Жедна, Завала, Земен, Касилаг, Кладница, Кондофрей, Кошарите, Красава, Лесковец, Лобош, Милкьовци, Негованци, Ноевци, Озърновци, Планиница, Проданча, Рударци, Селищен дол, Сопица, Старо село, Черна гора, Ярославци, Перник- Бела вода, Варош, Селото, Кристал, Стара чешма, Драгановец, Каменина

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Банище, Богойна, Видрар, Вискяр, Витановци, Враня стена, Големо Бучино, Горна Глоговица, Горна Диканя, Горна Секирна, Горочевци, Дебели лаг, Дивля, Докьовци, Долна Диканя, Долна Секирна, Драгичево, Душинци, Житуша, Зидарци, Извор, Калотинци, Кленовик, Лева река, Ломница, Одраница, Пенкьовци, Пещера, Радуй, Расник, Раянци, Ръжавец, Смиров дол, Станьовци, Трън, Ярджиловци, Перник- Димова махала, Хумни дол, Иван Пашов, Караманица, Клепало, Байкушева махала, Красно село, Монте карло, Радина чешма, Могиличе, Изток

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Байкалско, Блатешница, Гълъбник, Дивотино, Долни Раковец, Драгомирово,Буново, Беренде, Бутроинци, Габровдол, Горна Врабча, Горна Мелна, Долна Врабча, Долна Мелна, Дълга Лука, Еловдол, Еловица, Конска, Костуринци, Къшле, Лялинци, Мракетинци, Мурено, Неделково, Падине, Парамун, Слаковци, Стайчовци, Филиповци, Шипковица, Чепино, Люлин, Мещица, Режанци, Углярци, Чуковец, Перник- Център, Клепало, Красно село, Байкушева махала, Изток

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Берсин, Блажиево, Блато, Вратца, Гирчевци, Голям Върбовник, Грамаде, Гърляно, Гюешево, Гюргево, Джерман, Длъхчево – Сабляр, Долно село, Жиленци, Згурово, Кадровица, Каменик, Каменичка Скакавица, Крайни дол, Лелинци, Лозно, Локвата, Мали Върбовник, Мърводол, Нови чифлик, Паничарево, Пелатиково, Преколница, Радловци, Раково, Раненци, Рашка Гращица, Ръсово, Самораново, Сапарева баня, Смоличано, Страдалово, Търсино, Цървендол, Шатрово, Кюстендил- Запад, Дупница- Южен

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Бадино, Блатец, Бобешино, Бобошево, Богослов, Висока могила, Вуково, Горановци, Граница, Гурбановци, Доброво, Дождевица, Драговищица, Жеравино, Ивановци, Коприва, Кутугерци, Кършалево, Леска, Лисец, Ломница, Мазарачево, Ново село, Овчарци, Пастух, Полетинци, Ресилово, Савойски, Сажденик, Сапарево, Скрино, Слатино, Слокощица, Соволяно, Сопово, Стенско, Усойка, Церовица, Циклово, Црешново, Цървена ябълка, Църна река, Чудинци, Яхиново, Кюстендил- Младост, Запад, Дупница- Чавдар, Яворов

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Боровец, Бураново, Габрешевци, Горно уйно, Гърбино, Дворище, Делян, Добри дол, Долно уйно, Драгодан, Жабокрът, Злогош, Копиловци, Крайници, Крумово, Мурсалево, Николичевци, Олтоманци, Полска Скакавица, Раждавица, Режинци, Скриняно, Средорек, Търновлаг, Тополница, Фролош, Цървище, Червен брег, Шипочано, Шишковци, Кременик, Ябълково, Кюстендил- Герена, Дупница, Дупница-, Химик, Байкал, Развесена върба

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Багренци, Блатино, Бабино, Бабинска река, Брест, Бъзовица, Горна Гращица, Голема Фуча, Горна Козница, Горни Коритен, Голема Фуча, Горно Кобиле, Долистово, Долна Гращица, Долна Козница, Долни Коритен, Долно Кобиле, Драгойчинци, Дяково, Катрище, Киселица, Коняво, Коркина, Косово, Лиляч, Мала Фуча, Метохия, Новоселяне, Падала, Пастра, Пиперево, Побит камък, Пороминово, Рила, Рилски манастир, Стоб, Сушица, Таваличево, Трекляно, Уши, Цървеняно, Чешлянци, Ямен, Кюстендил- Герена, Стамбол Капия, Дупница- Люляк

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Кюстендил, Баланово, Бараково, Бистрица, Ваксево, Ветрен, Големо село, Горна Брестница, Грамаждано, Друмохар, Еремия, Жиленци, Кочериново, Лозно, Мало село, Мламолово, Невестино, Неделкова Гращица, Палатово, Пиперков Чифлик, Режинци, Слокощица, Смочево, Тишаново, Църварица, Четирци, Дупница- Бистрица, Елиците, Бобов Дол, Дружба, Христо Ботев, Миньор, Южен

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Аврамово, Баничан, Банско, Бачево, Бел Камен, Бельово, Блатска, Борово, Брезница, Бунцево, Българчево, Велющец, Вракуповица, Годлево, Голешово, Гореме, Горна Рибница, Горно Драглище, Горно Спанчево, Господинци, Гоце Делчев, Дебрен, Добри Лаки, Добринище, Добърско, Долно Драглище, Дренково, Дъбница, Иваново, Игралище, Кавракирово, Калиманци, Клепало, Колибите, Конарско, Крънджилица, Лехово, Логодаж, Махалата, Михнево, Никудин, Петрич, Петрово, Пирин, Първомай, Раздол, Рохлева, Сандански,Седелец, Селище, Смолево, Хвостяне, Храсна, Цапарево, Черна Места, Яново, Благоевград – център, ж.к. Струмско, 2-ри квартал, 3-ти квартал

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Бабяк, Банско, Белица, Бозьова, Буково, Виногради, Влахи, Габрово, Горна Брезница, Гоце Делчев, Гълъбово, Дебочица, Джигурово, Долен, Долени, Долна Градешница, Долно Дряново, Златарица, Зорница, Илинденци, Кавракирово, Кашина, Копривлен, Корница, Крибул, Крушево, Кузьово, Кърланово, Кърналово, Лешко, Лозеница, Лъжница, Любовище, Лютово, Мелник, Микрево, Мощанец, Ореше, Орцево, Ощава, Падеж, Палатик, Петрич, Покровник, Разлог, Рибник, Рожен, Рупите, Сандански, Сатовча, Симитли, Склаве, Спатово, Стара Кресна, Старчево, Сугарево, Хотово, Черешово, Благоевград – 5-ти квартал, ж.к. Еленово, ж.к. Грамада, ж.к. Орбита, ж.к. Запад

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Банско, Беслен, Ваклиново, Вълково, Горна Крушица, Горно Краище, Гоце Делчев, Дагоново, Долно Спанчево, Драката, Жижево, Каменица, Кочан, Краище, Кромидово, Кръстилци, Кулата, Кърпелево, Лебница, Левуново, Марикостиново, Марино поле, Микрево, Ново Делчево, Ново Кономлади, Ново Лески, Ново Ходжово, Палат, Петрелик, Петрич, Плетена, Плоски, Разлог, Сандански, Симитли, Струма, Струмяни, Теплен, Хаджидимово, Чучулигово, Юруково, Благоевград - 5-ти квартал, ж.к. Еленово, ж.к. Ален Мак, ж.к. Струмско, Орлова чука, Вароша

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Абланица, Балдево, Банско, Баня, Белевехчево, Бистрица, Бождово, Брестово, Вихрен, Вълкосел, Габрене, Гайтаниново, Генерал Тодорово, Голем Цалим, Горно Хърсово, Гоце Делчев, Дамяница, Дебрене, Долно Церово, Дрангово, Дъбрава, Еленово, Елешница, Железница, Изгрев, Илинден, Капатово, Ключ, Кресна, Крупник, Лешница, Лиляново, Лъки, Малки Цалим, Марулево, Митино, Нова Ловча, Огняново, Осиково, Парил, Петрич, Полена, Поленица, Разлог, Ръждак, Садово, Сандански, Скребатно, Скрът, Сливница, Сушица, Тешово, Тополница, Тросково, Черниче, Яворница, Благоевград - ж.к. Еленово, ж.к. Освобождение, район на поликлиниката

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Банско, Баскалци, Беласица, Бело поле, Боголин, Богородица, Боровичене, Брежани, Бучино, Вишлене, Враня, Гега, Годешево, Горна Сушица, Горно Дряново, Гостун, Гоце Делчев, Градево, Гърмен, Делвино, Делчево, Добротино, Долене, Долна Крушица, Долна Рибница, Долно Осеново, Драгостин, Драгуш, Дреново, Зелендол, Златолист, Зойчене, Камена, Катунци, Кладенци, Клисура, Ковачевица, Ковачево, Коларово, Кремен, Крупник, Кукурахцево, Ладарево, Ласкарево, Лещен, Лисия, Любовка, Марчево, Мендово, Места, Мечкул, Мусомища, Обел, Обидим, Осеново, Петрич, Пиперица, Полето, Право Бърдо, Разлог, Ракитна, Рибново, Рилци, Самуилово, Сандански, Сенокос, Слащен, Средна, Струмешница, Туховища, Филипово, Фъргово, Хърсово, Церово, Черешница, Чурилово, Чуричени, Яково, Якоруда, Благоевград – център, Баларбаши

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Асеново, Божурлук, Бохот, Бяла вода, Вълчитрън, Дебово, Деков, Долна Митрополия, Долни Луковит, Драгаш войвода, Каменец, Кулина вода, Ленково, Лепица, Лозица, Милковица, Новачене, Обнова, Опанец, Плевен(9-ти квартал, Сторгозия, център, широк център), Радишево, Сомовит, Староселци, Сухаче, Татари, Телиш, Червен бряг

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Бацова махала, Биволаре, Божурица, Борислав, Брегаре, Българене, Въбел, Горна Митрополия, Гостиля, Евлогиево, Жернов, Искър, Катерица, Крушовене, Лазарово, Любеново, Малчика, Муселиево, Одърне, Ореховица, Петокладенци, Писарово, Плевен(Мара Денчева, Сторгозия, център, широк център), Победа, Садовец, Санадиново, Ставерци, Стежерово, Тотлебен, Червен бряг, Червен бряг V-кв.

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13             

Аспарухово, Бреница, Бресте, Буковлък, Варана, Върбица, Гиген, Глава, Горни Дъбник, Горник, Градище, Долни Вит, Загражден, Изгрев, Искър, Козар Белене, Крета, Крушовица, Никопол, Пелишат, Плевен(Дружба, Мара Денчева, Сторгозия,  център, широк център), Реселец, Рупци, Славовица, Трънчовица, Тръстеник, Черковица

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Байкал, Белене, Брест, Брестовец, Бръшляница, Бъркач, Горталово, Градина, Дисевица, Дъбован, Еница, Згалево, Кнежа, Коиловци, Къртожабене, Къшин, Ласкар, Левски, Мечка, Николаево, Петърница, Плевен(Дружба, широк център), Подем, Радомирци, Ракита, Ралево, Рибен, Тодорово, Търнене

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Асеновци, Белене, Гривица, Гулянци, Девенци, Долни Дъбник, Кнежа, Койнаре, Комарево, Левски, Летница, Плевен(9-ти квартал, център, широк център), Пордим, Славяново, Тученица, Чомаковци, Шияково, Ясен

ЗА СЕЛИЩА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Деляновци, Червена

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Александрово, Балабанско, Батулци, Брестница, Горно Трапе, Гостиня, Деветаки, Добревци, Златна Панега, Ловеч(ж.к.Здравец, кв.5, район Гарата), Луковит(ж.к.Валентина Терешкова, кв.Изток), Орешак, Пресяка, Смочан, Тетевен(кв.Пладнището, мах. Конски дол и мах. Года, район Пазара), Троян(местн.Беклемето, мах. Христова, мах. Ливадето, мах. Дудевска, мах. Пиревска, район Центъра), Умаревци, Хлевене, Шипково, Ъглен, Ябланица(мах. Шумнене)

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Абланица, Баховица, Бели Осъм, Владиня, Галата, Глогово, Градежница, Дебнево, Драшкова поляна, Дъбен, Казачево, Ловеч(кв.Дикисана, кв.Вароша), Патрешко, Пещерна, Скобелево, Славяни, Слатина, Сливек, Тетевен(кв.Пеновото, район Болницата), Троян(ж.к.Лъгът), Угърчин, Черни Осъм, Чифлик

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Асен, Белиш, Българене, Български извор, Васильово, Велчево, Гумощник, Дерманци, Дъбрава, Дълбок дол, Калейца, Лешница, Лисец, Ловеч(район Центъра, Малиново, Малка Желязна, Патрешко, Прелом, Радювене, Рибарица, Скандалото, Славщица, Стефаново, Тетевен(мах. Скрибътна, мах. Гечовото, мах. Бабинци), Торос, Троян(ж.к.Буковец)

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Априлци, Бежаново, Брестово, Голям извор, Голяма Брестница, Голяма Желязна, Горно Павликене, Горско Сливово, Дивчовото, Драгана, Каленик, Катунец, Кирчево, Крушуна, Къкрина, Кърпачево, Лесидрен, Ловеч(местн.Синан тепе, местност Бабаковец, ж.к.Младост), Орляне, Сопот, Старо село, Тетевен(кв.Полатен, мах.Моновци), Тодоричене, Троян(мах. Малка Рибна, мах. Голяма Рибна, ж.к.Младост), Чавдарци, Черни Вит

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Априлци, Балканец, Беленци, Борима, Врабево, Гложене, Голец, Горан, Добродан, Дойренци, Дренов, Изворче, Йоглав, Карлуково, Киркова махала, Летница, Ломец, Ловеч(кв.Гозница, ж.к.Червен бряг), Луковит(район Автогара, местност Чукара), Малък извор, Микре, Орешене, Петревене, Румянцево, Соколово, Тепава, Терзийско, Троян(ж.к.Лъгът), Ябланица(ж.к.Младост, кв.Изток)

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ВРАЦА

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Борован, Ботуня, Бутан, Бяла Слатина, Габаре, Главаци, Големо Бабино, Враца (ж.к. Младост, ж.к. Дъбника, Център -около Автогара), Горни Вадин, Долни Вадин, Драшан, Дърманци, Камено поле, Краводер, Лютидол, Мездра, Мизия, Нивянин, Остров, Пудрия, Ребърково, Сараево

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Баница, Баурене, Бъркачево, Бяла Слатина, Войводово, Враняк, Враца-(кв. Медковец, ж.к. Дъбника Център), Горна Бешовица, Горна Кремена, Градешница, Добруша, Долна Кремена, Кален, Козлодуй, Крушовица, Курново, Лик, Липница община Мизия, Мало Пещене, Мездра, Ослен Криводол, Оходен, Попица, Ракево, Синьо бърдо, Цаконица

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Бов-махала Бовска Габровница, Боденец, Брусен, Буковец, Бърдарски геран, Веслец, Враца(кв.Кемера, жк.Дъбника и център район на парк ДНА), Габровница, Галатин, Галово, Голямо Пещене, Горно Пещене, Еленов дол, Елисейна, Злидол, Козлодуй, Комарево, Крета, Лесковец, Лесура, Михайлово, Моравица, Мраморен, Оселна, Очиндол, Руска Бела, Соколаре, Софрониево, Старо село, Струпец, Тлачене, Търнак, Фурен, Царевец

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Вировско, Върбешница, Върбица, Враца(до Стадиона, кв.Бистрец, Стария Пазар,ж.к.Сениче), Галиче, Зверино, Игнатица, Караш, Козлодуй, Костелево, Крапец, Криводол, Кунино, Манастирище, Оряхово, Осен, Радовене, Стояновци, Тишевица, Търнава, Уровене, Хайредин, Хубавене, Хърлец

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Алтимир, Бели извор, Ботево, Бързина, Власатица, Враца(Център, кв.72,кв. Кулата), Гложене, Девене, Добролево, Долна Бешовица, Елов дол, Згориград, Крива бара, Лиляче, Липница общ. Ботевград, Лютиброд, Малорад, Нефела, Оряхово, Паволче, Рогозен, Роман, Селановци, Сираково, Типченица, Три кладенци, Челопек, Чирен

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ МОНТАНА

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Берковица, Боровци, Ботево, Владимирово, Вършец, Гаганица, Горна Лука, Горни Цибър, Доктор Йосифово, Долни Цибър, Долно Линево, Замфир, Железна, Ковачица, Крапчене, Лом, Мартиново, Мокреш, Монтана, Превала, Разград, Славотин, Станево, Стубел

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Безденица, Белимел, Берковица, Бойчиновци, Василовци, Видлица, Вирове, Вършец, Габровница, Горна Вереница, Долна Вереница, Долна рикса, Дондуково, Дъбова махала, Дългоделци, Замфирово, Златия, Игнатово, Каменна рикса, Киселево, Клисурица, Княжева махала, Лом, Митровци, Монтана, Охрид, Пърличево, Рашовица, Чемиш, Черни връх

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Бели брег, Белотинци, Берковица, Бистрилица, Брусарци, Буковец, Вълчедръм, Вършец, Гаврил Геново, Георги Дамяново, Горна Ковачица, Кобиляк, Котеновци, Лесковец, Липен, Лом, Монтана, Одоровци, Палилула, Помеждин, Портитовци, Равна, Смирненски, Смоляновци, Сумер, Трифоново, Черешовица, Ягодово

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Аспарухово, Бели брод, Берковица, Войници, Главановци, Горна бела речка, Горно Церовене, Громшин, Долна бела речка, Долно Белотинци, Добри дол, Долно Озирово, Драганица, Ерден, Комощица, Копиловци, Крива Бара, Лом, Монтана, Николово, Орсоя, Расово, Септемврийци, Слатина, Сливата, Спанчевци, Студено буче, Челюстница, Черкаски

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Балювица, Берковица, Благово, Бокиловци, Бъзовец, Бързия, Винище, Говежда, Горно Озирово, Дива Слатина, Долно Церовене, Дълги дел, Еловица, Комарево, Костенци, Лехчево, Лом, Лютаджик, Мадан, Медковец, Мездрея, Меляне, Монтана, Мърчево, Песочница, Пишурка, Сливовик, Сталийска махала, Стояново, Трайково, Цветкова бара, Чипровци, Якимово

 

ЗА СЕЛИЩАТА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЛАСТ ВИДИН

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бела, Вълчек, Върба, Видин-кв.Акджамия, к-с Бонония кв.Калето, к-с Плиска, к-с Строител, Гранитово, Граничак, Динковица, Долни Бошняк, Дунавци, Дъбравка, Дълго поле, Извор махала, Кула, Медовница, Новоселци, Орешец, Плакудер, Подгоре, Покрайна, Салаш, Слана бара, Сливовник, Струиндол, Цар Шишманово, Черно поле

 

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Антимово, Бела Рада, Бояново, Бранковци, Буковец, Видин-кв.Калето,кв.Нов Път, к-с Съединение, к-с Строител, к-с Христо Ботев, Водна, Воднянци, Войница, Върбово, Въртоп, Гайтанци, Гомотарци, Димово, Жеглица, Ивановци, Карбинци, Коста Перчево, Костичовци, Кутово, Кула, Майор Узуново, Медешевци, Милчина лъка, Репляна, Синаговци, Скомля, Сланотрън, Тошевци, Търняне, Чупрене

 

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Ботево, Видин к-с Гео Милев, к-с Бонония, к-с Панония, к-с Съединение, к-с Химик, Владиченци, Горни Лом, Грамада, Гъмзово, Делейна, Долни Лом, Дреновец, Държаница, Извор, Калина, Капитановци, Кошава, Лагошевци, Макреш, Мали Дреновец, Неговановци, Острокапци, Протопопинци, Септемврийци, Срацимирово, Средогрив, Тияновци, Толовица, Търговище, Цар Симеоново, Шипот, Ярловица

 

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Арчар, Бело поле, Видин-к-с Вида, к-с В. Левски, к-с Крум Бъчваров, к-с Стамболийски, Вещица, Винарово, Връв, Големаново, Градец, Динково, Дражинци, Иново, Кладоруб, Крачимир, Куделин, Кула, Ошане, Полетковци, Праужда, Пролазница, Рабиша, Раяновци, Роглец, Стакевци, Старопатица, Тополовец, Цар-Петрово, Чичил, Ясен

 

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Акациево, Балей, Белоградчик, Бойница, Бориловец, Боровица, Брегово, Видин-к-с В.Левски, к-с Л.Каравелов, к-с Плиска, Върбовчец, Генерал Мариново, Градсковски колиби, Гюргич, Дружба, Каленик, Каниц, Киреево, Косово, Ново село, Периловец, Пешаково, Плешивец, Раброво, Ракитница, Раковица, Ружинци, Рупци, Тополовец, Флорентин, Чифлик, Шипикова махала, Шишенци, Яньовец