Плевенска област

Начална страница » Услуги » Графици » График на планови ремонти » Плевенска област


Плевен


Място Дата Време Обяснение
Община Белене
гр.Белене, общ.Белене ул, , Димитър Благое"№№, 27, 28, 29, 29А, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 23.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Белене България: 1а, 33, 58, 60, 62, 66, 54, 60, 60а, бл. Чайка ; Васил Левски: 1, 26, 20, 21, 28, 30, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45а, 46, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 55в, 57, 57а, 57в, 59, 59а, 61, 63, бл. 2/77, бл. 3-77, бл-2-77, бл-3-77, бл.3-77 ; Войнишка: 2а ; Възраждане: 1, 1а, 26а, 28, 30, 32, 34, 34а, 7, 9а, 9б, 9в, 4, бл. 1-77, 1/77 ; Димитър Благоев: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 ; Иван Вазов: 21 ; Кирил И Методий: 10, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 4, 6, 8, 1, 42, 8, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 36, 38, 38а, бл. Бл Мвр, в, мвр ; Клокотница: 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43а ; Любен Каравелов: 2 ; Отец Паисий: 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 2, 20, 20а, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 3, 30, 30а, 32, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9 ; Охрид: 1, 10, 12, 14, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8 ; Светлин: 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 28а, 30, 39, 6а, 6б, 8, 2, 27, 37, 39, бл. 2-77, бл. Мвр ; Трайчо Костов: 1, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Христо Смирненски: 26, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52 23.07.2014 09:30 - 15:30 Профилактика на съоръжения СрН
Община Гулянци
Сомовит Бенковски: 8 ; Г Милев: 1, 2, 3, 4, 5, 7 ; Дунав: 26, 3, 55, 57, 59 ; Ив Вазов: 13, 15, 17, 17А, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 5, 51, 53, 55, 57, 7, 9 ; Люлин: 1, 2, 3, 49 ; Сливница: 1, 3 ; Стара Планина: 6 ; Странджа: 1, 2, 3, 6, 8 ; Черни Връх: 2, 6 23.06.2014 - 23.07.2014 09:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Гулянци Вит: 1 ; В.левски: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Д-р Александър Войников: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 8, 9 ; Йордан Йовков: 1, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Патр.евтимй: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Плевен: 5 ; Родопи: 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Софроний Врачански: 3 ; Христо Смирненски: 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 57, 6, 7, 9 ; Юмрукчал: 2, 5 22.07.2014 09:00 - 11:30 Работа по съоръжения НН
Брест, Общ. Гулянци Осогово: 3 ;Гулянци ; Вит: 1А, 3, 5 ; В.левски: 10, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 6 ; Ген Гурко: 1, 11, 12, 12 А, 13, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Георги Бенковски: 12, 12 А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 36, 8, 9 ; Г.с.раковски: 1 ; Отец Паисий: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 А, 2, 21, 5, 7, 8, 9 ; Пеньо Пенев: 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 7 А, 8, 9 ; Петър Берон: 1, 2, 3, 4 ; Родопи: 2 ; Стара Планина: 1, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Стефан Караджа: 12, 13, 14, 18, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; Трети Март: 1, 3, 4, 4 А 22.07.2014 13:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Гулянци Батак: 2 ; В.левски: 2, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 540, 56 ; Вола: 4, 7 ; Демокрация: 4 ; Кирил И Методий: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Марин Дринов: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Никола Ракитин: 17 ; Свобода: 1, 2, 3, 6 ; Тунджа: 1, 2, 4, 6, 8 23.07.2014 13:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Гулянци В.левски: 26, 26А, 30, 31 А, 32, 32 А ; Ген Гурко: 4 ; Георги Бенковски: 1, 2, 4, 6 ; Г.с.раковски: 11, 13, 15, 2, 3, 5, 9 ; Добруджа: 2 ; Плевен: 1NO ; Преслав Каменов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Роза: 4 ; Стефан Караджа: 1, 2 23.07.2014 09:00 - 11:30 Работа по съоръжения НН
Гулянци Ал Стамболийски: 30, 32, 34, 45, 47, 49, 51, 53 ; Баба Неделя: 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; В.левски: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 98 ; Възраждане: 1, 10, 3, 5, 8 ; Демокрация: 10, 12, 2, 4, 6, 7, 9 ; Камчия: 1 ; Николай Хрелков: 1, 2, 3, 4 ; Оборище: 1, 10, 3, 4, 6, 8 ; Панайот Хитов: 1 ; Петко Каравелов: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; П.к.яворов: 1, 2, 3, 4, 5, 7 ; Радецки: 10, 12, 2, 4, 5, 6 ; Роза: 20 ; Страцин: 1, 2, 4, 6 ; Цар Симеон: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 24.07.2014 09:00 - 11:30 Работа по съоръжения НН
Гулянци Асен Златаров: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Вола: 2, 5, 5А, 7 ; В.петлешков: 18 ; Г.с.раковски: 17, 4 ; Добруджа: 1, 10, 2, 3, 8, БЛ. 3, Г ; Д-р Александър Войников: 3 ; Иван Асен Ii: 1, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 2, 3, 6, 8, БЛ. I ; Мизия: 2, 4 ; Цар Калоян: 1, 2, 4, 6, 8 25.07.2014 13:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Гулянци Ал Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 5, 5 А, 7, 8, 9 ; Батак: 1, 4, 5, 6 ; Бачо Киро: 10, 11, 13, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 9 ; Вола: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 4, 6, 8, 9 ; В.петлешков: 16, 18, 20, 22, 5 ; Иван Асен Ii: 19, 21, 22, 23, 24, 26 ; Кирил И Методий: 11 ; Марин Дринов: 18, 20, 22, 24, 9 ; Мизия: 1, 6, 8 ; Никола Вапцаров: 1, 10, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Хаджи Димитър: 10, 12, 5, 7, 8, 9 ; Христо Ботев: 24 ; Цар Калоян: 10, 12, 14, 15, 3 25.07.2014 13:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Гулянци Бирюзов: 1, 3, 5, 7, 9 ; Г.с.раковски: 1, 12, 6, 6А, БЛ. 1 ; Плевен: 1, 3, 5, 7, 9 ; Софроний Врачански: 10, 12, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 8 25.07.2014 09:00 - 11:30 Работа по съоръжения НН
Община Долна Митрополия
Комарево, Общ. Долна Митрополия Аврора: 1, 2, 3, 6 ; Ангел Кънчев: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Веслец: 1, 2, 3, 4, 6, 8 ; Волга: 17 ; Гео Милев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Гренадирска: 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Дунав: 4 ; Кл Охридски: 1, 2, 3 ; Козлодуй: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ; Морава: 13, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7 ; Осогово: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 9 ; Пробуда: 18 ; С Румянцев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Скобелев: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Струмица: 1, 2, 3 ; Уилиам Гладстон: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 9 22.07.2014 09:00 - 11:00 Подмяна на СТИ
Община Долни Дъбник
Крушовица, Общ. Долни Дъбник 3, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 8 ; Мусала: 1, 2 ; Ниш: 1, 2, 2А, 3 ; Осогово: 11 ; Пирин: 2, 4, 6 ; Радецки: 11, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 5, 7, 9 ; Райко Даскалов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Раковски: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 22, 23, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Рила: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8 ; Стара Планина: 10, 12, 14, 3 ; Хаджи Димитър: 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 22.07.2014 10:00 - 14:00 Инвестиционна програма
Долни Дъбник Ас Златаров: 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4 ; Бачо Киро: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Брацигово: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ; Ген Ганецки: 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 26А, 28, 3, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 5, 7, 9 ; Генерал Тотлебен: 1, 10, 11, 12, 13, 14А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Гурко: 1, 3 ; Иван Вазов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 4, 6, 7, 8, 9 ; Ламби Кандев: 10, 12, 14, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8 ; Николай Ракитин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9 ; Рила: 1, 2, 4, 6 ; Хан Омуртаг: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Христо Ботев: 10, 12, 2, 2А, 4, 6, 8 23.07.2014 09:00 - 12:00 Нови присъединявания
Община Искър
гр. Искър, Общ. Искър: ул. "Ал Стамболийски" № № 34, 39, 48; ; ул. "Бр Миладинови" № № 10А , 11; ; ул. "Васил Левски" № № 19, 25; ; ул. "Йорданка Николова" № № 25, 27; ; ул. "Каварна" № № 1, 4; ; ул. "Михаил Коче" № № 35А; ; ул. "Ю.а.гагарин" № № 6, 8; 21.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр. Искър, Общ. Искър: ул. "Вапцаров" № 21; ; ул. "Кирил И Методий" № № 1, 19, 23, 24, 25; ; ул. "Николай Петрини" № № 4, 5, 7А, 16А; ; ул. "Тунджа" № № 1, 3, 5, 6, 8, 11, 13, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28;5, 6, 8, 9 ; ул. "Цвятко Георгиев" № № 24, 32, 37, 49; ; ул. "Чаталджа" № № 8, 12; 22.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр. Искър, Общ. Искър: ул. "Въло Йончев" № № 39, 45, 80; ; ул. "Искър" № № 2, 6; ; ул. "Кирил И Методий" № 6; ; ул. "Малчика" № № 15, 31, 33, 36; ; ул. "Мара Денчева" № № 2, 3, 5, 8, 12; ; ул. "Петлешков" № № 2, 5, 7, 9; ; ул. "Пирин" № № 1, 2, 6 , 10; ; ул. "Силистра" № 8; ; ул. "Слави Алексиев" № 7; ; ул. "Тулча" № № 11, 14; 23.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
Община Никопол
гр.Никополобщ.Никопол ул, , Ал Стамболийски"№№ 1, 3, 5, Блок ГНС 21.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Никопол, общ.Никопол БЛОК ГНС 22.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Никопол Акация: 1, 67, бл. Изход Плевен ; Ал Стамболийски: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 3, 5, 17, 19, 23, 25, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 37, бл. Гнс ; Амбарица: 3, 5 ; Арда: 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Беласица: 1 ; Белмекен: 1, 2, 4, 5 ; Бяло Море: 1, 6 ; Вежен: 10, 2, 3, 4, 6 ; Веслец: 1, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Вихрен: 2 ; В.левски: 1, 10, 14, 2, 31, 33, 35, 4, 1, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 27, 29, 6, 8, 21 ; Ген Криденер: 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 3, 30, 32, 32а, 5 ; Дик Баир: 3 ; Димитър Благоев: 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 2а, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 6, 61, 63, 65, 7, 8, 9, 91 ; Добруджа: 1, 2 ; Дойран: 16, 18, 33, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 37, 39 ; Драгоман: 1, 3, 5, 7, 9, бл. Победа ; Дунав: 1, 3, 7, 2, 68 ; Европа: 1, 11, 12, 13, 14, 2, 6, 3, бл. Дзс, дунав, змк, уо Детска Площадка, фонтани ; Елия: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27, 7, 8, 9, 1, 2, 21, бл. Осъм ; Елтепе: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 8 ; Камчия: 1, 2 ; Килика: 2, 4, 6 ; Кирил И Методий: 1, 2, 4, 6, 8 ; Л Каравелов: 1, 2, 3, 5 ; Люлин: 1, 4 ; Марица: 1, 3, 4, 6, 7 ; Местност Елия: бл. Резервоар ; Одеса: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Осогово: 4, 6, 8 ; Пирин: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27а, 28, 28а, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9 ; Победа: 1, 2, 3, 4, 6 ; Раковска: 1, 10, 12, 6, 8, 1, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 13, 2, бл. Венера, венера 1, бл. Венера, елия, раковски ; Рибарица: 1, 2, 4 ; Рила: 1, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 3, 5, 7 ; Сливница: 10, 12, 17, 3, 6, 7, 8 ; Смолянови: 1, 11, 13, 2, 7, 2, бл. Г, д, никопол ; Средна Гора: 1 ; Стара Планина: 3, 5 ; Странджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 33, 35, 37, 39, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 30 ; Телеграфна: 10, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24а, 5, 7, 8, 11, 15, 26, 28, 7, 9, 9а, 6 ; Тунджа: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Христо Ботев: 10, 16, 1, 20, 22, 26, 12, 2, 4, 6, 1, 3 ; Христо Смирненски: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Черни Връх: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 26, 27, 28, 3, 30, 34, 36, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 7, 9 ; Черно Море: 11, 5, 7, 9, 1, 3, 5 ; Шести Септември: 10, 2, 4, 8 ; Шипка: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 25, 4, 5, 6, 8 ;Плевен ; Дружба: бл. 412 24.07.2014 09:30 - 15:30 Профилактика на съоръжения СрН
Община Плевен
Бохот Боровец: 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 9 ; Бузлуджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9 ; Васил Левски: 10, 12, 14, 16, 5, 7, 8, 9 ; Ген.столетов: 1, 10, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А ; Мусала: 10, 12, 14, 16, 18, 1В, 20, 22, 3, 5 ; Никола Петков: 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 9 ; Пирин: 2, 3 ; Радецки: 3, 6 ; Рила: 7 21.07.2014 10:00 - 14:00 Инвестиционна програма
гр. Плевен: ж. к. "Сторгозия" блок "20" вх. "Б"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "18" вх. "А"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "11" вх. "А" и вх. "В"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "12" вх. "Г"; 21.07.2014 09:00 - 15:30 Подмяна на СТИ
Беглеж 19-ти Юни: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Бочо Йочев: 10, 12, 2, 4, 6, 8 ; Васил Топалски: 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Витошка: 2, 3, 4, 6 ; Гена Димитрова: 2 ; Георги Ненов: 1 ; Дочко Дочев: 1, 2, 4, 5, 6 ; Иван Коларов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 6, 9 ; Илия Нанев: 2, 3, 4, 5, 9 ; Йочо Гетов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Мачо Пепеля: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Отряд В.левски: 1 ; Пано Дончев: 3, 5 ; Партизанска: 1, 10, 11, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 7 ; Петко Патарински: 1, 2, 3, 4 ; Стоян Едрев: 4 ; Христо Ботев: 1, 11, 3, 9 ; Цанко Славчев: 1 ; Цанко Станчев: 2, 6, 8 ; Цоню Матев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 7, 8, 9 21.07.2014 10:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Плевен Бургас: 3, 8 ; Христо Ботев: 155, 157 21.07.2014 09:00 - 13:00 Работа по съоръжения НН
Пелишат 17 Партизани: 25А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70 ; Вит: 1, 2, 5, 7 ; Дунав: 5, 6, 7, 9 ; Иван Вазов: 2 ; Любен Вешков: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39 ; Осъм: 12, 14, 15, 17, 19, 21, 27, 4, 4А, 6, 8 ; Победа: 11, 11А, 11Б, 13, 15, 17, 5, 8, 9 ; Христо Ботев: 1, 11, 1А, 2, 2А, 3, 4, 7 21.07.2014 09:00 - 15:30 Работа по съоръжения НН
с. Тученица: ул. "Васил Левски" № 15А; ; ул. "Генерал Колев" № № 4, 8; ; ул. "Георги Бенковски" № № 15, 22; ; ул. "Дамян Пешев" № № 30Б, 39, 41; ; ул. "Стара Планина" № 8; ; ул. "Страцин" № № 3, 5, 10; ; ул. "Христо Смирненски" № № 1, 5; ; ул. "Ю.а.гагарин" № 16; 21.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
Славяново, Общ. Плевен Ал Димитров: 16, 18, 18А, 20, 24, 3, 5 ; Асен Златаров: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Бузлуджа: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Вола: 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Кракра: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, БЛ. А ; Маршал Толбухин: 53 21.07.2014 10:00 - 15:00 Инвестиционна програма
Плевен Дружба: 105, бл. 112, 113, до112, до113, м/убл.113и115, магазин Изток 21.07.2014 09:15 - 14:00 Профилактика на съоръжения СрН
с.Бръшляница: ул."Васил Левски" № 76, 78, 80, 82, 35, 29, 27, 25, 23;ул." Любен Каравелов " № 2;ул." Пирин " № 1;ул." Свобода" № 1; 22.07.2014 08:30 - 16:30 Подмяна на СТИ
Стрелбище с.Николаево 22.07.2014 09:00 - 15:00 Профилактика на съоръжения СрН
Ясен, Общ. Плевен Братя Миладинови: 1, 2, 3, 4, 5, 7 ; Дамян Пачев: 20, 40, 42, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59 ; Железничар: 1, 3 ; Иван Винаров: 10, 11, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 4, 6, 7, 8, 9 ; Коста Златарев: 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26 ; Радецки: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Цветан Спасов: 26 22.07.2014 09:00 - 11:00 Подмяна на СТИ
Пелишат 17 Партизани: 1, 10, 12, 1А, 2, 6, 8 ; Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 8 ; Васил Левски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Димитър Благоев: 1, 15, 18, 2, 22, 3, 4, 8 ; Любен Вешков: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9 ; Малчика: 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8 ; Мусала: 10, 12, 15, 17, 19, 6, 8 ; Одеса: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 19Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Отец Паисий: 1, 3 ; Охрид: 1, 2, 3, 5, 6, 7 ; Панайот Волов: 2 ; Раковски: 10, 3, 4, 5, 6, 8 ; Ресен: 1, 2, 3, 5 ; Трифон Гърчев: 1, 11, 13, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Христо Кънчев: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Шипка: 1, 11, 13, 14, 3, 4, 5, 6, 8 ; Ю.а.гагарин: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 22.07.2014 09:00 - 15:30 Работа по съоръжения НН
гр. Плевен: ж. к. "Сторгозия" блок "19" вх. "А" и вх. "Б"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "12" вх. "А" и вх. "Б"; ; ; ;; 22.07.2014 09:00 - 15:30 Подмяна на СТИ
Плевен Ем.васкидович/аврора/: 9 ; Сирма Войвода/ст.димит/: 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Стоян Михайловски: 32 ; Трети Март: 13, 15, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 27А, 9 22.07.2014 09:00 - 14:00 Работа по съоръжения НН
Плевен Дружба: 333, бл. 329, 331, 333, гж С/у Последен Вход 333, гск Младост, с-щубл.331 22.07.2014 09:15 - 14:00 Профилактика на съоръжения СрН
Пелишат Арда: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Бенковски: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 49, 51А, 53, 55, 59, 59А, 61 ; Васил Левски: 12, 7, 9 ; Дунав: 1, 2, 3 ; Иван Вазов: 3, 4, 4А, 5, 6, 7 ; Любен Вешков: 23, 41 ; Охрид: 10, 11, 15, 8, 9 ; Раковски: 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 7, 9 ; Черешин Камък: 1, 11, 15, 21, 23, 25, 3, 7, 9 23.07.2014 09:00 - 15:30 Работа по съоръжения НН
Плевен Браила: 3, 4, 5, 6, 7 ; Москва: 1, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 19, 2, 21, 23, 23А, 25, 29, 31, 5, 7, 9, БЛ. ТП 282 ; Републиканска: 1, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 24А, 27, 3, 4, 6, 8, 9 ; Русе/д-р Бешев/: 36, 42, 44, 46 ; Сергей Румянцев: 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 17, 2, 22, 22А, 24, 3, 32, 4, 5, 6, 69, 7 ; Спартак: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8, БЛ. СТЪЛБ 11 НА ТП282 КЛОН Б 23.07.2014 09:00 - 14:00 Работа по съоръжения НН
гр. Плевен: ж. к. "Сторгозия" блок "50А"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "31" вх. "А"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "11" вх. "Б" и вх. "Г"; 23.07.2014 09:00 - 15:30 Подмяна на СТИ
Плевен Дружба: бл. 331, 332, обръщателна 23.07.2014 09:15 - 14:00 Профилактика на съоръжения СрН
Ясен, Общ. Плевен Адил Дервишев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Асен Златаров: 13, 15, 15А, 26, 28, 30, 6, 7 ; Волов: 11, 13, 2, 2А, 4, 5, 9 ; Георги Димитров: 54 ; Георги Маринов: 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 ; Дамян Пачев: 6 ; Иван Вазов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 5, 7, 8, 9 ; Иван Стойчев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9 ; Митко Палаузов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Недю Личев: 1, 3 ; Трети Март: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Хаджи Димитър: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А ; Ю.а.гагарин: 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28А, 29, 31, 33, 35, 37, 39 23.07.2014 09:00 - 15:30 Инвестиционна програма
с.Бръшляница: ул." Райко Даскалов" №4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30 , 34, 36, 38, 40, 42 23.07.2014 08:30 - 16:30 Подмяна на СТИ
Гривица Букурещ: 1, 3, 4, 6 ; Валтер Мъръчиняну: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Гео Милев: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 8 ; Георги Бенковски: 3 ; Георги Кирков: 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 8, 9 ; Георги Кочев: 13, 15, 17, 3, 5, 7 ; Димитър Благоев: 2 ; Дунавия: 1, 3 ; Изгрев: 2, 4 ; Искър: 1, 11, 11А, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 9 ; Любен Каравелов: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ; Майор Шонцу: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А ; Москва: 1, 3, 7 ; Подполк Николае Нанкович: 1 ; Редник Грегоре Йон: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9 ; Христо Ботев: 1, 3, 5, 7, 9 23.07.2014 09:00 - 15:00 Инвестиционна програма
Плевен Дружба: бл. 327, 331, пред333е-рвтпд-44 24.07.2014 09:15 - 14:00 Профилактика на съоръжения СрН
Плевен Десети Декември: 46 ; Сергей Румянцев: 47А, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98 ; Трети Март: 20 24.07.2014 09:00 - 14:00 Работа по съоръжения НН
гр. Плевен: ж. к. "Сторгозия" блок "31" вх. "А"; ;ул. "Крали Марко" № 11; ;ул. "Огражден" № 2; 24.07.2014 09:00 - 15:30 Подмяна на СТИ
Къртожабене Аврора: 2, 3, 5 ; Георги Димитров: 37, 39, 41, 43, 45, 52, 54, 56, 58, 60, бл. Уо Тп 4 ; Г.с.раковски: 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32 ; Кокиче: 1, 1а, 3 ; Огнеборец: 1, 3, 4, 5, 6, 7 ; Радецки: 1, 2, 3, 4, 6 ; Ралица: 2 ; Христо Ботев: 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Чернялка: 5, Ретранслатор 24.07.2014 09:00 - 15:30 Инвестиционна програма
Пелишат 17 Партизани: 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 5, 7, 9 ; Въча: 1, 2, 4, 5 ; Гурко: 2, 4, 6 ; Иван Вазов: 1 ; Кръстю Конов: 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 33А, 35, 37, 4, 6, 7, 8, 9, 9А ; Люлин: 1, 10, 12, 3, 5, 6, 8 ; Осъм: 1, 2 ; Победа: 1, 10, 3, 4, 6 ; Раковски: 1, 2 ; Тича: 1 ; Христо Ботев: 13 24.07.2014 09:00 - 15:30 Работа по съоръжения НН
Къртожабене Аврора: 2, 3, 5 ; Георги Димитров: 37, 39, 41, 43, 45, 52, 54, 56, 58, 60, БЛ. УО ТП 4 ; Г.с.раковски: 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32 ; Кокиче: 1, 1А, 3 ; Огнеборец: 1, 3, 4, 5, 6, 7 ; Радецки: 1, 2, 3, 4, 6 ; Ралица: 2 ; Христо Ботев: 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Чернялка: 5, БЛ. РЕТРАНСЛАТОР 25.07.2014 09:00 - 15:30 Инвестиционна програма
Пелишат Бенковски: 1, 2, 4, 5, 7, 9 ; Гередава: 1, 2, 3, 4, 6, 8 ; Гудима: 1, 13, 15, 3, 5, 9 ; Димитър Благоев: 12, 14, 5, 7, 9 ; Коста Златарев: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 8 ; Мусала: 11, 3, 5, 7 ; Пелезо: 1, 11, 15, 2, 3, 4, 5, 5А, 7 ; Трети Март: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Трифон Гърчев: 2 ; Христо Кънчев: 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 38 ; Цветан Спасов: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 5, 6, 7, 8, 9 ; Шейново: 1А, 3, 4 25.07.2014 09:00 - 15:30 Работа по съоръжения НН
ТП584, ТП219, ТП143, МТП507, ТП94 25.07.2014 09:45 - 09:50 Профилактика на съоръжения СрН
Плевен Кайлъка: бл. Обръщало Тролеи ; Кайлъшка: 1, бл. Кайлъка ; Сан Стефано: 37, бл. Вход Парк Кайлъка 25.07.2014 09:30 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр. Плевен: ж. к. "Сторгозия" блок "49А"; ;ж. к. "Сторгозия" блок "51А"; 25.07.2014 09:00 - 15:30 Подмяна на СТИ
Община Пордим
с. Борислав: ул. "Любен Каравелов" № № 1, 2, 3, 7, 8, 9; ; ул. "П.р.славейков" № № 1, 3, 3А, 4, 6, 8, 12, 14; ; ул. "Рила" № № 4, 6; ; ул. "Св.св.кирил И Методий" № 6; ; ул. "Хаджи Димитър" № № 1, 2; ; ул. "Ю.а.гагарин" № № 2, 3, 4; 22.07.2014 08:30 - 16:00 Инвестиционна програма
Згалево Божин Чулев: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39 ; Витоша: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7 ; Восток: 2, 4, 6 ; Георги Димитров: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Йорданка Николова: 10, 10А, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9 ; Клисура: 2, 3, 4, 6, 8 ; Марица: 1, 2, 3, 4 22.07.2014 10:00 - 14:00 Инвестиционна програма
с. Борислав: ул. "Васил Априлов" № № 3, 4, 5, 7, 9, 12, 15; ; ул. "Васил Левски" № 5; ; ул. "Рила" № 2; ; ул. "Св.св.кирил И Методий" № 1; ; ул. "Христо Ботев" № № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9; ; ул. "Ю.а.гагарин" № 1; 23.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
Община Червен бряг
Червен Бряг Яне Сандански: 61 21.07.2014 13:00 - 15:00 Подмяна на СТИ
ул.Н.Рилски , ул.Кирил и Методи, ул.Л.Каравелов, ул.Търговска, ул.Ст.Караджа , ул.В.Левски 23.07.2014 08:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Червен Бряг Дунав: 4 ; Княз Александър Батенберг: 15, 26, БЛ. 1 ; Маркова Могила: 16, 2, БЛ. ВИЛА, ЖИЛ.СГРАДА, КЪЩА, ПИ 9510495 23.07.2014 09:30 - 11:30 Подмяна на СТИ

Враца


Място Дата Време Обяснение
Община Бяла Слатина
Бъркачево 9-ти Май: 1 ; 9-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 40, 46, 7, 9, 2, 3, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 ; Александър Стамболийски: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 5, 7 ; Безименна: 1 ; Васил Коларов: 10, 3, 5, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 22, 7, 14 ; Васил Левски: 1, 10, 12, 2, 26, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 32, 36, 38, 7, 1, 25, 27, 29, 42, 44, 46, 48, 50, 22, 25 ; Георги Бенковски: 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 16 ; Георги Димитров: 11, 12, 13, 15, 16, 2, 20, 22, 23, 24, 3, 32, 4, 46, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 46, 52 ; Георги С. Раковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 8, 20, 24, 25, 26, 28, 29 ; Димитър Благоев: 1, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 21, 23 ; Дружба: 2, 4, 6 ; Здравец: 12, 16, 18, 6, 8 ; Кирил И Методий: 1, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Любен Каравелов: 10, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 3, 4, 5, 7, 1, 11, 12, 21 ; Маршал Толбухин: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 8, 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Местност Вутов Геран: бл. Пс ; Местност Криволя: бл. Мелница ; Местност Фазанарията: бл. Пс ; Никола Вапцаров: 14, 16, 22, 4, 6, 8, 60 ; Опълченска: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 8, 9, 15, 17, 1, 6 ; Райко Даскалов: 1, 10, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8 ; Роза: 2, 3 ; Скът: 10, 4, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 2, 32, 38 ; Странджа: 10, 16, 3, 12, 14, 16, 5, 7, 8, 9, 7 ; Хаджи Димитър: 12, 8 ; Хан Аспарух: 1, 10, 11, 12, 3, 4, 6, 7, 8 ; Христо Ботев: 1, 10, 12, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 48 ; Христо Смирненски: 2, 4 ; Цар Калоян: 11, 12, 13, 14, 2, 5, 8, 9 ; Шипка: 1, 12, 14, 16, 18, 7, 9, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9 ; Юрий Гагарин: 1, 10, 13, 2, 3, 5, 8, 9 ;Враняк ; Байкал: 10, 12, 16, 18, 2, 5, 8 ; Божур: 12, 2 ; Вежен: 18, 2, 5 ; Вихрен: 1, 4, 5, 9 ; Волга: 4, 6, 8, 5 ; Ген. Столетов: 10, 11, 15, 21, 22, 3, 6, 7, 8, 9 ; Дружба: 18, 20, 3, 5 ; Ивайло: 1, 11, 4, 5, 6, 8, 1а, 2 ; Иван Стаменов: 1, 11, 13, 3, 7, 9 ; Карл Маркс: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 7, 1, 7 ; Ком: 2, 4, 6 ; Лало Цолов: 10, 12, 15, 17, 18, 22, 29, 3, 30, 4, 6, 8, 13, 5 ; Люляците: 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 5, 6, 7, 8, 9, 13 ; Мак: 4, 6а, 7, 8 ; Марко Вутков: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 9 ; Мир: 1, 17, 19, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 8 ; Мургаш: 1, 3, 5 ; Наса Христова: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Никола Вапцаров: 10, 12, 3, 4, 6, 6 ; Оборище: 1, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 3, 4, 5, 6 ; Одрин: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 33, 6, 7, 8, 8а, 2, 4, 5, 6, 7 ; Орешака: 5 ; Орлин Василев: 1, 10, 12, 2, 4, 8 ; Павел Стефанов: 11, 12, 13, 14, 17, 18, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 16, 19, 27 ; Петко Дочев: 10, 12, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 8, 12, 31, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Петър Филев: 10, 11, 12, 14, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 20, 23, 25, 29, 31, 41 ; Пирин: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 2, 4 ; Радецки: 1, 10, 13, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Рашов Дол: 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Рила: 1, 2, 3 ; Роза: 2 ; Росица: 4, 6, 8 ; Русалка: 3, 4, 5 ; Скът: 1, 2, 4 ; Солун: 10, 11, 12, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 2, 4, 6, 7, 8 ; Стопански Двор: 1, бл. Стопанска Сграда-краварник ; Странджа: 1, 2, 5, 6, 8 ; Тракия: 1, 12, 2 ; Хан Аспарух: 1, 11, 14, 15, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Цар Асен: 6 ; Цар Калоян: 1, 10, 12, 18, 20, 24, 26, 3, 5, 8 ; Шар Планина: 2, 5 ;Върбица, Общ. Враца ; Аврам Митев: 1, 13, 15, 16, 2, 24, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 23, 24, 25, 30, 32, 7, 8 ; Александър Стамболийски: 1, 3, 5 ; Арда: 5 ; Бачо Киро: 1, 2 ; Бузлуджа: 1, 3, 4, 5, 6, 8 ; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 4, 6, 8, 9, 12 ; Васил Недков: 1, 18, 2, 25, 3, 41, 7, 8, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 24, 27, 29, 31, 33, 36, 40, 42 ; Вела Пеева: 7 ; Витоша: 1, 2, 3, 4, 3 ; Волга: 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 9, 1, 2 ; Вълчо Химирски: 1, 6, 7, 8, 4 ; Ген. Гурко: 1, 6 ; Ген. Столетов: 1, 2, 8, 6 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 37, 4, 5, 6, 8, 9 ; Георги Димитров: 1, 10, 15, 2, 4, 6, 7, 8 ; Георги Маринков: 10, 12, 15, 17, 19, 25, 27, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 29, 35, 36 ; Д-р Петър Берон: 1 ; Драва: 1, 6, 7, 8 ; Дунав: 4, 6 ; Захари Стоянов: 17, 17, 18 ; Здравец: 1, 2, 3, 33 ; Иван Нивянин: 1, 2 ; Искър: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 3 ; Люлин: 1, 2, 3, 5 ; Маршал Толбухин: 1, 10, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Борован Ангел Йошков: 1, 1, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 39а, 41, 43, 47, бл. Изход Оряхово ; Арда: 1, 11, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 9 ; Баба Тонка: 4, 6, 8 ; Бачо Киро: 10, 11, 13, 15, 17, 4, 5, 6, 8, 9 ; Васил Априлов: 10, 16, 4, 6, 8 ; Ген. Ангел Андреев: 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35 ; Гоце Делчев: 1, 3, 5 ; Деривол: 1, 3, 4, 5 ; Д-р Петър Берон: 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Дреновица: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 7, 9 ; Захари Стоянов: 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8 ; Ивайло: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 9 ; Иван Вазов: 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 34, 36, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 51, 55 ; Иван Нивянин: 15, 41 ; Ком: 1, бл. Уо №20 ; Крум Беличовски: 12, 14, 16, 18, 4, 6, 8 ; Лозарска: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Марица: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 3, 5, 6, 7, 8, 2 ; Местност Изварковец: бл. 1-ви Стопански Двор, стопански Двор ; Местност Конови Язове: бл. Кантон ; Местност Рибине: бл. Пс ; Местност Рога: бл. Борованмашин ; Опълченска: 1, 3, 5 ; Освобождение: 5 ; Панайот Волов: 5 ; Росица: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 31, 35, 37, 39, 4, 43, 6, 8 ; Сергей Румянцев: 1, 3, 4, 5, 6 ; Странджа: 1, 2, 3 ; Страхил Войвода: 10, 12, 8 ; Струма: 6 ; Сълково Бранище: 1, 15, 2, 3, 4, 5, 8 ; Филип Тотю: 1, 10, 2, 24, 3, 4, 8 ; Хан Крум: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 21, 22, 6, 8, 25, 25а, 26, 27, 29, 31, бл. Уо №4 ; Хан Омуртаг: 3, 5, 6, 8 ; Хъшове: 1, 11, 12, 2, 3, 4, 6 ; Цар Калоян: 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7 ; Чавдар Войвода: 11, 4, 6, 7, 9, 1, 2, 3, 5 ;Ботево, Общ. Вълчедръм ; Първа: 16 ; Трета: 1 ;Ботево, Общ. Хайредин ; Александър Стамболийски: 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8, 9 ; Бузлуджа: 1, 2, 3, 4 ; Васил Воденичарски: 3, 4, 6, 7, 9 ; Васил Левски: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 3, 5, 7, 8, 9 ; Веслец: 13, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Витоша: 3, 4 ; Георги Михайлов: 1, 10, 3, 4, 6, 7, 8 ; Лазар Драйчев: 10, 12, 18, 2, 20, 22, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 8 ; Местност Стублата: бл. Пс ; Петко Р. Славейков: 1 ; Фердинанд Козовски: 2, 2а, 4, 6 ; Хаджи Димитър: 1, 4, 9 ; Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 5, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 6, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 75, 77 ;Буковец, Общ. Бяла Слатина ; Александър Стамболийски: 1, 2, 6 ; Ален Мак: 10, 4, 8 ; Антон Иванов: 1, 2, 3, 4, 5, 7 ; Бузлуджа: 1, 2, 4 ; Васил Априлов: 1, 2, 3, 4, 5а, 7 ; Васил Воденичарски: 12, 4, 6, 8 ; Васил Коларов: 1, 10, 13, 17, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а ; Васил Левски: 1, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9 ; Гаврил Генов: 4, 5, 7, 8, 9 ; Георги Ангелов: 1, 2, 4, 5, 6 ; Георги Бенковски: 4, 6 ; Георги Дамянов: 1, 11, 13, 15, 17, 2, 5, 7, 9 ; Георги Димитров: 10, 11, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 2а, 7, 9, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 ; Димо Дичев: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Дунав: 2 ; Здравец: 2, 3, 5 ; Иван Вазов: 10, 12, 14, 16, 2, 22, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; Иван Нивянин: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 6, 8, 9 ; Ильо Войвода: 1, 4, 5 ; Йордан Данов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Кирил И Методий: 10, 14, 17, 18, 2, 28, 3, 30, 34, 38, 4, 5, 6, 8, 9 ; Маршал Толбухин: 1, 2, 3, 4, 5 ; Местност Чешмата: бл. Пс ; Митко Палаузов: 3, 4 ; Никола Иванов: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Никола Миков: 1, 10, 11, 12, 2, 4, 6, 7, 9 ; Отечествен Зов: 1, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 9а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 4, 6, 8 ; Партизанска: 1, 2, 5, 6, 7, 9 ; Петко Лалов: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 4, 5, 7, 9 ; Плашивец: 2 ; Райко Даскалов: 1, 10, 2, 3, 4, 6 ; Райна Княгиня: 2 ; Семко Крачунов: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Стопански Двор: бл. Стопански Двор ; Христо Ботев: 2, 4 ; Христо Смирненски: 1, 10, 12, 16, 2, 4, 6 ; Цар Асен: 1, 3, 4, 6 ; Цар Симеон I-ви: 1, 2, 3, 5, 6 ;Бутан ; 1-ви Май: 1 ; 23-ти Септември: 22 ; Александър Стамболийски: 33 ; Антон Иванов: 11, 17, 2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 ; Батак: 10, 11, 13, 15, 18, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Благой Иванов: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 3, 4, 5, 7, 73, 9 ; Вардар: 6, 9 ; Вихрен: 13, 15, 18, 4, 7, 8 ; Владимир Цветков: 11, 20, 21, 23, 25, 28 ; Ген. Гурко: 20, 29 ; Гео Милев: 13, 15, 17, 4 ; Граф Игнатиев: 8 ; Димитър Благоев: 37 ; Димитър Борисов: 3 ; Дунав: 1, 12, 14, 7, 8, 9 ; Здравец: 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Бяла Слатина Акация: 105, 107, 14, 22, 24, 30, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 97, 99 ; Алеко Константинов: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 4, 6, 8 ; Александър Стамболийски: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 92, 94, 96, 98, 114, 116, 120, 124, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 51 ; Бачо Киро: 15, 17, 21, 33, 86, 90, 92 ; Васил Петлешков: 10, 10, 11, 5, 7, 9 ; Димитър Благоев: 110 ; Д-р Петър Берон: 2, 2л ; Дунав: 1, 2, 4, 5, 7, 8 ; Захари Стоянов: 51 ; Здравец: 13, 15, 26, 33, 34, 36, 38, 9 ; Златия: 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 77 ; Иванчо Съйнов: 41 ; Климент Охридски: 68 ; Ком: 2, 2а, 3, 4, 5 ; Крайбрежна: 1, 10, 16, 18, 19 ; Латинка: 10, 12, 23, 28, 30, 31, 34, 47, 51, 1, 9 ; Ломска: 1, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 5, 50, 62а, 7, 16а, 18, 60, 62, 62а, 64а, 66, 33, 38, 54, 35, 43, 56, 58, 60, 66, 60а ; Месност Трънския Баир: бл. Склад ; Местност Агеното Бранище: бл. 2-ри Стоп.двор ; Местност Край Града: бл. Кошари ; Пирин: 11 ; Рила: 10, 11, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 4, 4а, 5, 6, 7, 8 ; Родопи: 21 ; Росица: 10, 11, 12, 7, 9 ; Сердика: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 6, 7, 8, 9 ; Сладница: 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 95 ; Солунска: 16, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44 ; Стара Планина: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 4, 6, 9 ; Струга: 10, 14, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 10б, 20, 35 ; Хан Аспарух: 1, 1а, 2, 4 ; Хан Крум: 121, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 140, 142, 144, 146 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Бърдарски Геран 9-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 ; Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17а, 18, 2, 22, 3, 4, 47, 6, 9, 17а, 19, 21, 23, 27, 28, 30, 32, 34, 35а, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 43, 47, 49, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 72 ; Васил Коларов: 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 32а, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 35, 37, 39, 41, 45, 45а, 45б, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 33, 34, 34 А, 49, 84 А ; Васил Левски: 1, 10, 12, 18, 20, 22, 26, 3, 4, 6, 8, 9, 13, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52, 9, 18, 43, 49, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, в53, 6 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 2 ; Георги Димитров: 10, 1, 1 А, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 33, 35, 37, 38, 42, 35 ; Георги С. Раковски: 12, 14, 1, 2, 3 ; Димитър Благоев: 1, 10, 3, 5, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 70а, 76, 78, 80, 82, 46, 69 ; Дунав: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 5 А, 7, 8, 9, 14, 16, 3 ; Иван Вазов: 11, 12, 13, 17, 19, 6, 9, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Клемент Готвалд: 7, 9 ; Ленин: 10, 12, 14, 15, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 43, 7, 8, 8 А, 9, 1, 17, 3, 5, 14, 14а, 20, 24, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 4, 6 ; Люляк: 1, 2, 4, 5, 7, 8 ; Месност Край Селото: бл. Къща ; Мичурин: 12, 2, 4, 5, 6 ; Никола Вапцаров: 1, 3 ; Победа: 1, 3, 5, 3 ; Рила: 1, 2, 3 ; Стара Планина: 2 ; Урожай: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 8, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 ; Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39 А, 41, 42, 42а, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 42а, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78 ; Христо Смирненски: 10, 11, 12, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 6, 8, 11а, 2, 4, 5, 9, 39 ; Шипка: 1, 3, 4, 6, 8 ;Бяла Слатина ; Баба Тонка: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Васил Левски: 1, 2а, 2, 4а ; Георги Бенковски: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ; Захари Стоянов: 1, 14, 16, 14, 4, 8 ; Иванчо Съйнов: 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 5, 7, 9, 37, бл. Изход Плевен ; Индустриална: 10, 2 ; Климент Охридски: 68 ; Местност Герена: бл. Кошара, лозя, бл. Трафо ; Местност Край Града: бл. Хана ; Местност Циганския Брод: бл. Животновъдна Ферма ; Панайот Хитов: 1, 3, 5 ; Райна Княгиня: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Сладница: 1 ; Страхил Войвода: 1, 11, 13, 13а, 15, 19, 3, 5, 7, 9 ; Търнавска: 40, 42 ; Хан Крум: 43 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Алтимир Александър Стамболийски: 11, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 37, 39, 7, 8, 9, 1, 2, 4, 5, 8, 2, 5 ; Ален Мак: 1, 11, 17 ; Ангел Кънчев: 1 ; Антим I-ви: 1, 2, 4 ; Баба Тонка: 15, 17, 19, 20, 21, 22, 19, 21, 30, 31, 33, 34, 34 ; Божур: 1 ; Васил Левски: 1, 10, 13, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 33, 37 ; Велчо М. Хумарски: 1, 12, 13, 14, 22, 24, 26, 3, 9 ; Веслец: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 1, 2, 3, 4 ; Вит: 2 ; Витоша: 33 ; Вихрен: 11, 14, 17, 18, 7, 8, 9 ; Водотечна: 11, 17, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 2, 12, 13, 24, 35, 36, 37 ; Георги Димитров: 10, 11, 13, 15, 19, 23, 6, 7, 8, 9, 11, 11, 26, 33, 34, 35, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 60, 61, 62, 64, 66, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 99 ; Георги С. Раковски: 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 5, 13, 39, 4, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 6, 22, 24, 26, 34, 37, 39, 5, 7, 54, 7, 8 ; Димитър Захариев: 1, 10, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 33, 5, 52, 56, 8, 21, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 28, 30, 52, 53, 56 ; Димитър Матрозов: 1, 2 ; Драва: 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Дъб: 2 ; Иван Горанчовски: 23, 3, 4, 9 ; Извор: 1, 10, 4, 5 ; Кирил И Методий: 12, 13, 15, 8, 9, 1, 3 ; Ком: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 3, 31, 4, 5, 7, 8, 9 ; Лозенец: 14, 17, 18, 19, 23, 25, 5, 6, 7, 8, 9 ; Мак: 3 ; Марин Ганински: 2 ; Местност Край Село: бл. Краварник ; Милчо Стефанов: 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Минко Т. Драгиевски: 11, 13, 14, 20, 22, 25, 27, 7 ; Мусала: 3, 5, 8 ; Околчица: 11, 14, 16, 17, 22, 9, 22, 26, 30, 4 ; Паисий Хилендарски: 1, 11, 14, 20, 22, 23, 24, 3, 4, 5, 6 ; Петко Г. Симеонковски: 10, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 7, 8, 1, 4, 9 ; Петко Канчев: 10, 11, 14, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 7, 8, 2, 3, 4, 5 ; Петър Т. Нинов: 1, 2, 3 ; Рила: 10, 12, 4, 5, 6, 8, 2., 4 ; Русалка: 1, 10, 5, 6, 7, 8 ; Савчо Бренишки: 10, 11, 13, 15, 4, 7, 9, 12, 14, 16, 18, 23, 25, 29, 3, 30, 32, 34, 4, 40, 41, 5, 9 ; Скът: 1 ; Солун: 10, 2, 3, 8, 9 ; Спортна: 10, 12, 14, 15, 21, 25, 27, 31, 33, 36, 11, 12, 17, 19, 2, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Стара Планина: 10, 11, 12, 13, 17, 3, 4, 7, 8, 9 ; Стоян Войвода: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 30, 31, 4, 6, 7, 8, 9, 13 ; Странджа: 11, 12, 13, 14, 17, 21, 8 ; Тинтява: 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 24, 9, 1, 3, 4, 7, 9 ; Хаджи Димитър: 1, 15, 17, 2, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 7 ; Хан Аспарух: 1, 10, 15, 16, 23, 25, 3, 35, 6, 8, 5, 7 ; Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 16, 19, 3, 5, 6, 8, 1, 2, 17, 18, 20, 21, 24, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 48, 50, 69, 31, 33, 35, 54, бл. В Парка ; Цар Асен: 1, 10, 18, 2, 20, 3, 8, 81, 9, 14 ; Цар Симеон I-ви: 11, 16, 17, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 7, 1-мту, 5 ; Шипка: 2, 4 ;Галиче ; 1-ви Май: 1, 2 ; 23-ти Септември: 10, 12, 13, 14, 16, 1, 10, 12, 2, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 8, 4, 5 ; 8-ми Март: 1, 2, 4, 6, 7 ; Арда: 1, 180, 2, 3, 5, 13, 6, 9 ; Батак: 13, 15, 2, 5, 6, 7, 8, 9 ; Беласица: 1, 2, 2 ; Бузлуджа: 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Вардар: 2 ; Васил Априлов: 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 4, 5, 6, 7 ; Васил Левски: 10, 12, 14, 15, 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8 ; Вит: 10, 12, 2, 15, 18, 19, 21 ; Витиня: 1 ; Витоша: 1, 11, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16, 5, 9 ; Водотечна: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 30, 4, 6, 7, 8 ; Войвода: 1, 5, 6 ; Върбица: 1, 5, 6, 7, 9 ; Ген. Владимир Заимов: 1, 11, 12, 2, 3, 4, 9 ; Ген. Леонов: 2, 5 ; Ген. Скобелев: 1, 10, 12, 2, 4 ; Ген. Столетов: 10, 12, 14, 6, 9 ; Гео Милев: 1, 3, 14, 2, 4, 5, 6, 7, 8 ; Георги Бенковски: 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 4, 5, 8, 11, 15, 17, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 53 ; Георги Димитров: 1, 1, 10, 12, 14, 19, 2, 21, 26, 3, 49, 5, 57, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 24, 37 ; Георги С. Раковски: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; Гълъбец: 1 ; Димитър Благоев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 5, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 17, 19, 20 ; Д-р Петър Берон: 1, 16, 2, 20, 4, 5, 7, 2 ; Дунавец: 1, 2, 4, 5, 3, 5 ; Евлоги Георгиев: 2, 4 ; Елин Пелин: 10, 1, 10, 3, 4, 6 ; Железна: 1, 11, 13, 14, 3, 5, 7, 3 ; Загоре: 17, 19, 3, 4 ; Звезда: 3, 4, 5, 8, 9 ; Здравец: 1, 11, 16, 17, 5, 6, 9 ; Златица: 5 ; Златна Панега: 1, 2, 3, 4, 7 ; Зорница: 3, 5 ; Ивайло: 1, 2, 3, 5, 2 ; Иван Вазов: 1, 10, 10а, 11, 2, 38, 4, 5, 8, 9, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 36 ; Иглика: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 3, 7 ; Извън Регулацията: 11, 14, 14а, 15, 16, 18, 2, 21, 22а, 25, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 41, 8, 9, 3, 5 ; Изгрев: 10, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 23, 25, 27, 37, 5, 6, 11, 13, 1а 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Борован Ангел Йошков: 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 3, 31, 5, 6, 7, 9, 1, 3, 38, 40 ; Ангел Кънчев: 1, 2, 3, 4, 6, 8 ; Антим I-ви: 1, 3, 5, 2 ; Баба Тонка: 1 ; Бачо Киро: 2 А, 3 ; Борованска Могила: 10, 12, 2, 4, 6, 8, 2, 3 ; Ботева Алея: 10, 11, 20, 31, 5, 8, 11, 13, 15, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 38, 39, 7, 9 ; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 43, 44, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 8 ; Веслец: 1, 3, 6, 8 ; Възраждане: 1, 11, 13, 15, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 5, 6 ; Ген. Ангел Андреев: 1, 10, 11, 13, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15, 17 ; Ген. Столетов: 1, 2, 4, 6, 7, 8 ; Гео Милев: 1, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 47, 5, 7, 9, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, бл. Уо 15 ; Георги С. Раковски: 10, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Гоце Делчев: 2 ; Димитър Благоев: 10, 12, 14, 15, 16, 2, 20, 4, 11, 13, 15, 24, 26, 30, 32, 21, 23, 25, 8, 29, 31, 36, 38, 40, 42, бл. Улично 2 ; Димитър Полянов: 1, 2, 3, 4, 5, 8 ; Добри Чинтулов: 3, 5, 7, 9 ; Д-р Васил Стойновски: 10, 11, 12, 13, 2, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 3, 4, 5 ; Дунав: 11, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 25а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 7, 9, 36, 40, 42, 44, 45, 49, 55, 57, 58, 59, 61, 65, 58, 75, 77, 79, 82, 62, 64, 68, 70, 85, 91, 97, 99, бл. Уо №5 ; Зорница: 1, 11, 4, 6, 7, 8, 9 ; Ивайло: 1, 2, 3, 4, 5, 7 ; Иван Вазов: 1, 1, 1а, 1б, 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Уо 12 ; Иван Нивянин: 1, 5, 6 ; Иван Рилски: 1, 13, 15, 18, 2, 4, 7, 9, бл. Казан ; Иванко: 2 ; Изварковец: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 24, 26, 28, 29, 32, 4, 6, 8 ; Изгрев: 2, 4, 6 ; Кирил И Методий: 11, 12, 13, 14, 17, 2, 21, 23, 3, 4, 7, 8, 19, 25 ; Климент Охридски: 1, 10, 12, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 8, 9 ; Крум Беличовски: 19 ; Кукуш: 1, 3, 5, 7 ; Любен Каравелов: 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 7, 9, 1, 11, 12, 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Люлин: 1, 2, 3, 5, 7 ; Марин Дринов: 1, 2, 4, 5, 7, 1, 3, 3 ; Местност Гъбов Дол: бл. Маслобойна, мелница ; Местност Липето: бл. Стопански Двор ; Местност Рога: бл. Емайлов Цех, ремонтна Работилница ; Методи Тошев: 1, 11, 14, 15, 18, 19, 2, 25, 26, 27, 3, 5, 7, 8, 9, 26 ; Неофит Рилски: 10, 11, 13, 2, 3, 4, 44, 5, 6, 8, 8а, 9 ; Никола Вапцаров: 2, 4, 6, 8 ; Оборище: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2 ; Опълченска: 1, 12, 14, 22, 24, 4, 5, 6, 7, 8 ; Освобождение: 1, 7, 5, 7 ; Паисий Хилендарски: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 4, 40, 42, 6, 8, 1, 13, 2, 19, 20 ; Панайот Волов: 1 ; Патриарх Евтимий: 1, 10, 12, 14, 16, 22, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 2 ; Пейо Яворов: 1 ; Пенчо Славейков: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 7, 8, 9 ; Рашо Трифонов: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 7, 8, 9, 25, 29, 31 ; Росица: 2, 20, 31, 33 ; Св.наум: 10, 2, 4, 6, 8, 12, 3 ; Свобода: 1, 2, 4, 6 ; Сергей Румянцев: 6 ; Славко Ценов: 100, 4, 6, 80, 82, 84, 86, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 10, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 24, 5, 6, 7, 9, 60, 62, 64, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, бл. Техническа Служба ; Страхил Войвода: 14, 16, 17, 18, 20, 22 ; Сълково Бранище: 13 ; Тодор Каблешков: 1, 10, 11, 13, 17, 2, 3, 7, 8, 9, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40 ; Тошка Петрова: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 15, 19, 21, 28, 30, 32, 34, 36, 6, 9, 31, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 51 ; Хан Аспарух: 3, 4, 6, 7 ; Христо Ботев: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 29, 32, 34, 4, 6, 8, 13, 15, 17, 38, 40, 42, 44, 7, 9, бл. Улично 1 ; Христо Смирненски: 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 45, 5, 6, 7, 9, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 7, 9 ; Христо Ясенов: 1, 13, 3, 5, 7 ; Цар Асен: 1, 3, 4, 6, 8, 7 ; Цар Иван Шишман: 1, 2, 3, 4 ; Цар Калоян: 16, 18 ; Цар Симеон I-ви: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 4 ; Цено Мишов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 4а, 5, 6, 8, 9, 1, 37, 48, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, бл. Магазин ; Чаталджа: 4 ; Шипка: 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 5, 9 ; Яне Сандански: 5 ;Добролево ; Байкал: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 7 ; Балкан: 10, 12 ; Беласица: 12, 3 ; Благой Монов: 1, 10, 12, 2, 20, 4, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 40, 5, 7, 9, 1, 25, 27, 29, 21.07.2014 07:00 - 11:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Община Враца
Чирен 9-ти Септември: 30, 32, 34 ; Ален Мак: 15 ; Безименна: БЛ. УЧИЛИЩЕ ; Волга: 4, 7 ; Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Димитър Благоев: 10, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 29, 33, 7, 8 ; Дружба: 1, 2, 4, 6 ; Калето: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 8, 9 ; Комсомолска: 1, 2, 3, 5 ; Лозарка: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 30, 32, 7, 9 ; Милин Камък: 11 ; Мир: 1, 3, 7 ; Мусала: .11, 4, 7, 8, 9 ; Оборище: 10, 14, 17, 18, 19, 8 ; Околчица: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 5, 7, 9 ; Рила: 8 ; Родопи: 7 ; Странджа: 16, 2, 20, 24, 4, 6, 7, 8, 9 ; Страцин: 10, 3 ; Христо Ботев: 1, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 56, 6, 60, 62, 7, 8, 9 ; Янтра: 13 21.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Враца Втори Юни, 21, 25, 26, 29, 33, ; Проф.димитър Йоцов: 1, , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, № 21.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Чирен 9-ти Септември: 1, 13, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28 ; Ален Мак: 10, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 8 ; Байкал: 10, 12, 13, 15, 17, 20, 23, 24, 25, 26 ; Гаврил Генов: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 4, 6, 8 ; Георги Бенковски: 17 ; Георги Димитров: 20, 35 ; Драва: 12 ; Здравец: 1, 2, 3, 4 ; Ком: 13, 2, 3, 5, 7 ; Комсомолска: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 7, 8, 9 ; Ленин: 1, 10, 12, 14, 3, 4, 6, 8 ; Милин Камък: 1, 2, 3, 4, 7 ; Мургаш: 1, 11, 2, 3, 5, 6, 9 ; Пирин: 14, 28, 9 ; Райко Даскалов: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 7 ; Река Амур: 2, 4 ; Христо Ботев: 13 ; Церово Бърдо: 17, 19, 21, 4 ; Шипка: 1, 3 22.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Враца Алеко Константинов: 1 ; Братя Миладинови: 1, 7, бл. А, с ; Георги С. Раковски: 41 ; Иван Ангелов: 2, 7, 2а ; Кирил Буюклийски: 8 ; Металург: бл. Павилион ; Мито Орозов: 33, 59, бл. С, сграда 1 ; Поп Богомил: 7, бл. Таван 2 ; Поп Тодор Врачански: 1 ; Сестри Хаджикръстеви: 1, 1-б, 10, 10 А, 10а ; Стоян Заимов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, бл. Таван ; Юрий Венелин: 2, 3, 5 22.07.2014 08:30 - 12:30 Профилактика на съоръжения СрН
Враца бул.втори юни 111 22.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
ТП"Зърнени храни" 23.07.2014 08:45 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
Чирен 9-ти Септември: 19, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88 ; Ален Мак: 5 ; Байкал: 11, 14, 2, 3, 4, 5, 8, 9 ; Георги Димитров: 10, 10., 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 7, 8, 9 ; Димитър Благоев: 1, 11, 4, 7 ; Драва: 13, 14, 15, 16, 17, 2, 22, 24, 28, 30, 5, 7, 9 ; Лозарка: 21 ; Люлин: 1, 10, 12, 13, 15, 3, 5, 6, 7 ; Мусала: 1, 2, 3, 5, 6 ; Никола Марков-колката: 10, 3, 4, 5, 8 ; Октомври: 20, 24, 26, 30, 32 ; Опълченска: 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Пирин: 12, 2, 4, 5, 6, 7 ; Подбалканска: 1, 10, 11, 14, 15А, 2, 6, 7, 9 ; Родопи: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9 ; Янтра: 1, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 26, 3, 4, 5, 6, 9 23.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Чирен 9-ти Септември: 30, 32, 34 ; Ален Мак: 15 ; Безименна: БЛ. УЧИЛИЩЕ ; Волга: 4, 7 ; Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Димитър Благоев: 10, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 29, 33, 7, 8 ; Дружба: 1, 2, 4, 6 ; Калето: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 8, 9 ; Комсомолска: 1, 2, 3, 5 ; Лозарка: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 30, 32, 7, 9 ; Милин Камък: 11 ; Мир: 1, 3, 7 ; Мусала: .11, 4, 7, 8, 9 ; Оборище: 10, 14, 17, 18, 19, 8 ; Околчица: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 5, 7, 9 ; Рила: 8 ; Родопи: 7 ; Странджа: 16, 2, 20, 24, 4, 6, 7, 8, 9 ; Страцин: 10, 3 ; Христо Ботев: 1, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 56, 6, 60, 62, 7, 8, 9 ; Янтра: 13 24.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Чирен 9-ти Септември: 19, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88 ; Ален Мак: 5 ; Байкал: 11, 14, 2, 3, 4, 5, 8, 9 ; Георги Димитров: 10, 10., 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 7, 8, 9 ; Димитър Благоев: 1, 11, 4, 7 ; Драва: 13, 14, 15, 16, 17, 2, 22, 24, 28, 30, 5, 7, 9 ; Лозарка: 21 ; Люлин: 1, 10, 12, 13, 15, 3, 5, 6, 7 ; Мусала: 1, 2, 3, 5, 6 ; Никола Марков-колката: 10, 3, 4, 5, 8 ; Октомври: 20, 24, 26, 30, 32 ; Опълченска: 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Пирин: 12, 2, 4, 5, 6, 7 ; Подбалканска: 1, 10, 11, 14, 15А, 2, 6, 7, 9 ; Родопи: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9 ; Янтра: 1, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 26, 3, 4, 5, 6, 9 25.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Община Козлодуй
Козлодуй Площадка Аец Козлодуй 21.07.2014 09:00 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Козлодуй Жилищен Комплекс-3: БЛ.22, вх.Б 21.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Козлодуй Жилищен Комплекс-3: БЛ.22, вх.В 22.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Козлодуй от 08.00 до 09.00ч и от 15.30 до 16.30ч. 52-ри Полк: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 26, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; 9-ти Май: 17, 17-а, 19, 21, 23, 25, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52 ; Акация: 10, 12 ; Безименна: 1, 11, 2, 4, 5, 7, 9, бл. Зърнобаза Слънчев Дар, площадка Аец Козлодуй ; Георги Димитров: 28а, 52, 54, 54-a, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77 ; Добруджа: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Дунав: 3, 5 ; Иглика: 10, 11, 13, 16, 2, 20, 4, 6 ; Кирил И Методий: 11, 13, 14, 15, 21, 22, 26, 26-а, 28, 28-а, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 8, 9 ; Княз Дондуков: 1., 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 1а, 2, 20, 21, 22, 26, 26 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Кокиче: 10, 11, 19, 3, 30, 5, 9 ; Ком: 1, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Обходен Път: 7 ; Освободител: 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 71, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 1, 101, 103, 142, 144, 146, 148, 150, 150 А, 154, 156, 97, 99, бл. Складова База Космос Оод ; Победа: .4, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Преслав: 10, 11, 13, 6, 7, 8, 9 ; Ралица: 1, 2, 3 ; Стара Планина: 11 ; Стопански Сгради В I-ви Ст.дв.: 1, 3, 2, бл. Аец, работилница Аец ; Страцин: 11 ; Теменуга: 16, 3, 5 ; Търново: 12 ; Цанко Церковски: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Янко Сакъзов: 10, 10-а, 11, 11а, 12, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 4, 5, 6 23.07.2014 08:00 - 16:30 Работа по съоръжения чужда собственост
ЖК 3 Блок 20, 21 и 22. Интербрибор Сервиз 23.07.2014 09:00 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Козлодуй Безименна: БЛ. №17, №17А, №84 ; Жилищен Комплекс-3: 17, БЛ. 15, 16, 17, 17 А, 17-А, 17А, 79, 84, №15, №17, №84 23.07.2014 09:40 - 16:40 Профилактика на съоръжения СрН
Козлодуй Жилищен Комплекс-3: БЛ.22, вх.Г 23.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Козлодуй Безименна: БЛ. №20А ; Жилищен Комплекс 2а: БЛ. 20 ; Жилищен Комплекс-3: БЛ. 20, 20А, №20 23.07.2014 09:20 - 16:20 Профилактика на съоръжения СрН
Козлодуй Зорница: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. КВ ЯНТРА, ЯНТРА ; Калина: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 32, 34, 38, 40, 46, 5, 6, 7, 8, 9 ; Ком: 13, 14 ; Обходен Път: 1, 14, 15, 17, 5, 7, 9 ; Ралица: 6, 7, 9 ; Янтра: 20 25.07.2014 09:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Козлодуй Жилищен Комплекс-3: БЛ.22, вх.Д 25.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Община Мездра
Мездра Любен Каравелов: 1, 2, 3, 4 ; Христо Ботев: 10, 11, 12, 4, 6 ; Шипка: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23., 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 40 21.07.2014 09:00 - 15:00 Инвестиционна програма
Мездра Косматица: .15 А, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Люлин: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 8 ; Роза: 1, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 40, 5 21.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Мездра ; Христо Смирненски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 22.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Мездра Христо Ботев: .38, .51, 29, 35, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, БЛ. 2, ХИМИК, ХИМИК 2 ; Янко Сакъзов: 4, БЛ. 2 23.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Елисейна Георги Марков: .8, 10., 12., 14., 16, 20, 22, 24 ; Димитър Бояджиев: 21 ; Димитър Дацов: .3, .3 А, .4, .5, 1., 11, 11 А, 11., 16, 5., 9. ; Йордан Куртев: .17, .32, .38, .46 А, 15., 19., 28., 30., 32, 34, 36, 40, 44., 46., 48., 50. ; Стефан Трифонов: .1, .19, .27, .3, .5, .9, 11, 13, 14, 15, 19., 21, 21 А, 25., 27, 27 А., 27., 29, 3., 31, 31 А., 31., 35., 37, 7, 7. ; Стоян Коцов: .14, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6 23.07.2014 08:30 - 12:00 Инвестиционна програма
Мездра Александър Стамболийски: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 4, 6, 8, 9 ; Добруджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Любен Каравелов: 30 ; Оборище: 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42 ; Св.св. Кирил И Методий: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 9, БЛ. ЦЕНТЪР 25.07.2014 09:00 - 15:00 Инвестиционна програма
Община Мизия
Мизия Васил Левски: 23, 25, 27, 29, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64 ; Ивайло: 12, 16, 2, 4, 5, 7 ; Любен Каравелов: 101, 103, 107, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 69, 72, 74, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99 ; Милин Камък: 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 76 ; Пейо Яворов: 1, 10, 3, 4, 5, 8 ; Сергей Румянцев: 6 ; Цар Освободител: 57, 58, 60, 62, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 76, БЛ. РТ НН ТП №2 22.07.2014 09:00 - 12:00 Инвестиционна програма
Мизия Здравец: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 ; Илия Байрамов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; Ком: 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Кузман Янкулов: 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 66, 68 ; Люлин: 11 ; Петко Йотов: 18, 19, 21, 22 ; Струма: 1, 2, 3, 4, 6, 9 ; Тодор Каблешков: 12 ; Юрий Венелин: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 4, 7, 9 22.07.2014 13:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Община Оряхово
Селановци Александър Невски: 1, 11, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 5, 7, 9 ; Бачо Киро: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 6, 8 ; Васил Левски: 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, БЛ. РТНН ТП №6 ; Добри Чинтулов: 10, 11, 15, 17, 19, 20, 21, 4, 6, 7, 8, 9 ; Дунав: 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, БЛ. РТ НН ТП №6 ; Кап.петко Войвода: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Пламък: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Стефан Стамболов: 119 25.07.2014 13:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Община Роман
Радовене Александър Стамболийски: 1., 2, 3, 4 ; Батак: 1, 1. ; Възрожденска: 1., 10, 12., 13., 15, 2., 3, 4., 5., 6, 7., 8, 9. ; Иван Вазов: 4. ; Кирил И Методий: 1, 10, 11, 12, 13, 15., 16, 17, 2, 20, 22, 24., 26, 28., 30, 32, 34, 8, 9 ; Найден Геров: 2, 3, 4. ; Хаджи Димитър: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8., 9 ; Хан Аспарух: 1., 10., 12, 2., 4., 6, 8 ; Христо Ботев: 1, 2, 3, 4, 4 А. ; Христо Смирненски: 2. ; Цар Симеон Велики: 1, 10, 11, 118., 13, 13., 17, 19., 194., 2, 20, 21, 23, 24., 25, 26., 27., 3, 30, 32., 34., 35, 36, 37, 38., 39, 4, 40., 43., 45, 46, 48., 49, 5, 50, 50., 51, 52., 53., 54., 55., 56, 56., 58, 58., 6, 64, 65, 7, 8, 9 22.07.2014 12:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Роман Христо Ботев: 29 22.07.2014 08:45 - 12:00 Инвестиционна програма
Роман Генерал Скобелев: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 6, 8 ; Елин Пелин: 2 ; Илия Темелски: 5 ; Искър: 1, 11, 13, 2, 3, 9 ; Софроний Врачански: 1, 2, 3 ; Стефан Караджа: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Хаджи Димитър: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 9 ; Хан Крум: 2 ; Христо Ботев: 132 ; Чавдар: 1, 2, 3, 5 24.07.2014 09:00 - 15:00 Инвестиционна програма

Монтана


Място Дата Време Обяснение
Община Бойчиновци
гр.Бойчиновци ул.Георги Димитров: 30 ; ул.Железничарска: 1, 11, 13, 15, 17, 7, 9 ;ЖП гара гр.Бойчиновци 21.07.2014 12:00 - 14:00 Подмяна на СТИ
гр.Бойчиновци ул.Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 3, 35, 4, 5, 6, 7, 8 А, 9 ; ул. Ботуня: 2, 6 ; ул. Валентина Терешкова: 2 ; ул. Вела Пеева: 1, 3 ; ул. Гаврил Генов: 1, 5 ; ул. Георги Димитров: 11, 17, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 78, 80, 86, 9, 92, БЛ. ИЗГРЕВ ; ул. Георги Кирков: 1, 2, 3 ; ул. Георги Милев: 1, 10, 3, 4, 5, 6, 8 ; ул. Димитър Благоев: 1, 10, 12, 14, 17, 2, 3, 5, 6, 8, 9 ; ул. Дунав: 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7 ; ул. Железничарска: 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49 ; ул. Зора: 1, БЛ. СЕПТЕМВРИ ; ул. Комсомолска: 6 ; ул.Пионерска: 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; ул.Поличката: 3 ; ул. Поп Андрей: 1, 2, 4, 6 ; ул.Райко Даскалов: 1, 2, 6 ; ул.Рила: 10, 2, 4, 6, 8 ; ул.Странджа: 2 ; ул.Христо Ботев: 1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 9 ; ул. Яворов: 1, 10, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, БЛ. ТП-1 УО 21.07.2014 09:00 - 11:00 Подмяна на СТИ
с.Мадан, Общ. Бойчиновци ул. Вела Пеева: 3 ; ул.Владимир Илич Ленин: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 ; ул. Георги Димитров: 1, 4, 5, 7, 9 ; ул. Димитър Благоев: 31 ; ул. Ленинградска: БЛ. ЛЕНИН ; ул. Славянска: 1, 5 22.07.2014 09:00 - 11:00 Подмяна на СТИ
с.Громшин ул. Георги Димитров: БЛ. КРАВЕФЕРМА, КРАВЕФЕРМА-1-ВИ ДВОР ; ул.Хаджи Димитър: 44 ; ул. Христо Ботев: 31 22.07.2014 12:00 - 14:00 Подмяна на СТИ
Община Брусарци
Василовци, Общ. Брусарци Димитър Благоев: 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140 ; Драва: 1, 2, 6 ; Извън Регулайията: БЛ. ПС ; Криволак: 1, 3, 5 ; Лиляна Димитрова: 2, 4, 6 ; Милин Камък: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Неразделни: 10, 12, 16, 4, 6, 8 ; Орион: 1, 3, 4 ; Площада: 14, 16, 2, 4, 6 ; Райко Даскалов: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 4, 5, 6, 7, 8 ; Рила: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Славянска: 11, 13, 9 ; Сливница: 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8 ; Цар Асен: 20, 22, 24, 26, 28, 30 ; Юндола: 1, 3, 5, 9 24.07.2014 10:00 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Община Вълчедръм
град Вълчедръм улица България /г.димитров/: 129 23.07.2014 09:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Община Вършец
с.Черкаски ул.Акация (21): 1 ; ул.Вароша (първа А): 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 3, 5, 8 ; ул. Върбица (дванадесета): 1 ; ул. Гурнов (трета): 1, 3 ; ул. Игрище (25): 10, 5, 8 ; ул. Изгрев (деветнадесет): 10, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 52 ; ул. Ком (втора): 2, 4 ; ул. Липа (29): 1 ; ул. Речна (27 ): 1, 11, 13, 15, 3, 5, 5 А, 7, 9 ; ул. Ружа (27 А): 1 ; ул. Хризантема (26): 1, 10, 4, 6, 8 ; ул. Христо Ботев (първа): 1, 11, 13, 14, 18, 2, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 4, 5, 6, 8 22.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
с.Черкаски ул.Акация (21): 1 ; ул.Бозаджийска (дванадесет): 1, 12, 14, 14А ; ул. Бор (единадесет): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; ул. Върбица (дванадесета): 1, 10, 2, 3, 4, 5 ; ул. Гавгалия (шестнадесет): 1, 3, 5 ; ул. Дребако (четиринадесет): 1, 3, 4, 5, 7 ; ул. Иглика (тринадесет Б): 1, 2, 3, 4 ; ул. Извора: 4 ; ул. Казанджийска (девета А): 5 ; ул. Кестените (осма): 1, 2, 3, 4, 5 ; ул. Крайна (седемнадесет): 1, 3 ; ул. Перуника (петнадесет): 2, 4, 8 ; ул. Синчец (десет): 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9 ; ул.Стубла (десета): 1, 2, 4 ; ул.Христо Ботев (първа): 1, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 53, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ; ул. Църковна (седма): 1, 10, 14, 16, 6, 8 ; ул.Червен Брег (тринадесет): 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул.Ямачо (тринадесета): 1, 2, 4, 6 23.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
с.Черкаски ул. Акация (21): 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул.Божур (25 А): 1, 2 ; ул. Бреза (двадесет): 2 ; ул. Бряг (22 В): 1 ; ул. Върха (24): 2 ; ул. Еделвайс (23): 1, 3, 4, 8 ; ул. Ела (четвърта): 1, 2 ; ул. Игрище (25): 2, 4, 6 ; ул. Изгрев (деветнадесет): 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул. Казанджийска (девета А): 1, 3 ; ул. Калина (двадесет И Втора): 2, 3, 4, 5, 7 ; ул. Корийски Дол (22 Б): 1, 3 ; ул. Корията (двадесет И Втора А: 1, 11, 2, 4, 7, 9 ; ул. Липа (29): 2 ; ул. Метохска (девета): 10, 12, 6, 8 ; ул. Роза (пета): 3 ; ул. Теменуга (28 ): 2 ; ул. Христо Ботев (първа): 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 74 ; ул. Църковна (седма): 3, 5 24.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
с.Черкаски ул.Акация (21): 1 ; ул.Бозаджийска (дванадесет): 1, 12, 14, 14А ; ул. Бор (единадесет): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; ул. Върбица (дванадесета): 1, 10, 2, 3, 4, 5 ; ул. Гавгалия (шестнадесет): 1, 3, 5 ; ул. Дребако (четиринадесет): 1, 3, 4, 5, 7 ; ул. Иглика (тринадесет Б): 1, 2, 3, 4 ; ул. Извора: 4 ; ул. Казанджийска (девета А): 5 ; ул. Кестените (осма): 1, 2, 3, 4, 5 ; ул. Крайна (седемнадесет): 1, 3 ; ул. Перуника (петнадесет): 2, 4, 8 ; ул. Синчец (десет): 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9 ; ул.Стубла (десета): 1, 2, 4 ; ул.Христо Ботев (първа): 1, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 53, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ; ул. Църковна (седма): 1, 10, 14, 16, 6, 8 ; ул.Червен Брег (тринадесет): 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул.Ямачо (тринадесета): 1, 2, 4, 6 25.07.2014 08:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Община Лом
град Лом улици - Бозвели: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 39 ; Георги Спасов(ан.иванов): 18 ; Крум Пастърмаджиев: 2 ; Пристанищна(лом.комуна): 97 ; Садовете: 1 ; Славянска(г.димитров): 51, 53, 62 ; Трети Март: 1, 10, 12, 14, 2, 2А, 4, 5, 6, 8 ; Хан Аспарух: 1, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 3 22.07.2014 09:00 - 12:00 Подмяна на СТИ
град Лом улица Филип Тотю: 14 22.07.2014 12:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
Община Медковец
село Расово улици - Александър Македонски: 2, 3, 4 ; Ахелой: 1, 16, 2, 3, 5, 7, 9 ; Баба Тонка: 1, 11, 3, 4, 5, 9 ; Васил Коларов: 21, 25, 26, 28 ; Гаврил Генов: 4 ; Гео Милев: 1, 11, 13, 15, 3, 7, 9 ; Георги Димитров: 101, 12, 23, 24, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76 ; Георги Москов: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Георгица Карастоянова: 5 ; Димитър Вълнев: 1, 2, 3 ; Елин Пелин: 1, 2, 3, 5 ; Захари Стоянов: 1, 10, 4, 5, 6, 8 ; Иван Михайлов: 1 ; Лилия Карастоянова: 1, 2, 3, 4 ; Любен Каравелов: 37 ; Младен Йорданов: 11, 12, 14, 16, 18, 20, 7, 9 ; Никола Йонков Вапцаров: 10, 2, 3, 4, 5, 6 ; Отец Паисий: 1, 2 ; Панайот Хитов: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 2Б, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 5, 6, 7, 8 ; Първи Май: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Свилен Русев: 1, 2, 3, 5 ; Стефан Караджа: 2 ; Тодор Каблешков: 14 ; Хан Аспарух: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Христо Ботев: 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Цветан Йонов Бояджиев: 10, 11, 12, 13, 15, 27, 3, 6, 7, 8 ; Юрий Гагарин: 1, 2, 3 21.07.2014 12:30 - 16:00 Инвестиционна програма
село Аспарухово, Общ. Медковец улици - Антон Иванов: 11, 13, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 ; Васил Коларов: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 ; Вела Пеева: 1, 10, 3, 9 ; Ворошилов: 1, 3, 6 ; Георги Димитров: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 35, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 9 ; Дунавска: 2, 4, 5, 6, 7, 9 ; Леонид Брежнев: 1, 12, 3, 4, 5, 6, 8 ; Лиляна Димитрова: 1, 3, 4, 6, 7 ; Малчика: 1, 11, 13, 15, 2, 21, 23, 3, 5, 6, 9 ; Одрин: 1, 3, 4, 5, 7 ; Поп Андрей: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ; Сталинградска: 2 ; Хаджи Димитър: 21, 23, 28, 8 ; Христо Ботев: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Христо Смирненски: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Шипка: 1, 3, 5 ; Юрий Гагарин: 1, 2, 3 21.07.2014 09:00 - 12:00 Инвестиционна програма
село Медковец улици - Александър Батемберг: 10, 11, 12, 15, 2, 4, 8, 9 ; Велес: 1, 2 ; Георги Димитров: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Дойран: 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 8 ; Иван Кулин: 5 ; Искър: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 5, 6, 7, 8 ; Кирил Рацов: 2, 4 ; Митко Пашата: 3, 5 ; Никола Конов: 1, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Панайот Волов: 1, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 5, 6, 8, 9 ; Патриарх Евтими: 21, 23, 25 ; Хан Аспарух: 10, 11, 12, 13, 14, 2, 4, 5, 6, 9 ; Христо Ботев: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Цанко Бакалов: 2, 3, 4, 5, 7, 9 ; Цар Симеон: 9 25.07.2014 12:30 - 16:00 Инвестиционна програма
село Медковец улици - Георги Димитров: 22 ; Димитър Пандурски: 1, 3 ; Екзарх Йосиф: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 47 ; Марица: 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 5, 9 ; Методи Подойнишки: 1, 4 ; Оборище: 14, 15, 18, 26, 30, 36, 38 ; Христо Ботев: 35, 37, 66 25.07.2014 09:00 - 12:00 Инвестиционна програма
Община Монтана
гр.Монтана Извън Регулацията: БЛ. СТАДИОН, ТРАНЖОРНА ; улСлавчо Красински(н.куката: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; улХаджи Димитър: 46 ; улХан Аспарух: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76 ; улХан Крум: 11, 12, 14, 15, 19, 20, 21, 5, 7 ; улХристо Ботев: 1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 5, 9, БЛ. ДЪРВОДЕЛСКА РАБОТИЛНИЦА 21.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН
гр.Монтана ул. „Юлиус Ирасек" № 1, 2, 3, 4, 5, 7. 21.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана ул. „Иван Вазов" от №1 до №37. ; ул. „Иван Аврамов" от №3 до №40. ; ул. „Цар Самуил" от №2 до №26. 21.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана ул. „Христо Смирненски“ №21 Бл.43вх.А. 22.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана ул.Акд. Иван Дориданов: 2 ; бул Генерал Арнолди: 1, 10, 12, 18, 23, 28, 6 ; улМладост: 2, бл. 17, 35, 36, 37, с/у Блок 32, бл. 33, 6 ; улМойсей Лазаров: 24 ;жк.Младост 2 , м-н Билла 22.07.2014 09:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Монтана ул. „Вардар“ №4. ; ул. „ Княз Александър Батенберг“ №53, 55. 22.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана улБачо Киро: 10 ; ул Бузлуджа: 15 ; ул Опълченска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; улТрети Март(г.димитров): 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 36, 4, 40, 42, 5, 72, 8, БЛ. БОР 1, БОР 2 ; улХан Аспарух: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 58, 60, 62, 64 ; ул Хан Крум: 1, 10, 11, 12, 13, 18, 2, 21, 3, 4, 5, 8, 9 ; ул Христо Ботев: 1 ; ул Шипка: 1, 12, 2, 3, 5, 6, 7, 8 22.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН
гр.Монтана ж.к. " Димитър Подвързачов" №28 и Бл.БРЕЗА. 23.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана ж.к. " Пъстрина" Бл.БРЕЗА №2. 23.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
с.Белотинци ул.Втора: 25 ; ул.Дванадесета: 3, 6, 8 ; ул.Девета: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; ул. Десета: 1 ; ул. Единадесета: 1, 3, 5, 6 ; ул. Осемнадесета: 2 ; ул. Осма: 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 6, 8 ; ул. Пета: 1, 10, 12, 14, 3 ; ул.Първа: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, БЛ. ТП 2 УО ; ул.Седемнадесета: 2 ; ул.Седма: 1, 2, 3, 5, 5., 7 ; ул.Тринадесета: 2, 3, 5, 6 ; ул.Шеста: 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 8 23.07.2014 12:00 - 14:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана ул. „Иван Димитров" №5. 23.07.2014 08:30 - 16:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана бул. Генерал Арнолди: 26 ; жк.Младост: 1, 11, 2, 375, 1, 2, бл. 10, 11, 13, 14, 35, 37, 6385, 9, гараж 29, гараж №17, магазин За Хранетелни Стоки, подземен Гараж, бл. 32 ; ул.Стефан Савов(м.пенов): 38 23.07.2014 09:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
с.Винище ул.23 Ти Септември: 1 ; ул.Бенковски: 1, 2, 3, 4, 6 ; ул.Девети Септември: 2 ; ул. Димитър Благоев: 1, 2, 4, 6 ; ул. Димитър Русинов: 2, 6, 8 ; ул. Иван Вазов: 1, 2, 3, 4, 6 ; ул. Извън Регулацията: БЛ. ЦЕХ ЗА МЕСО ; ул. Йордан Цеков: 8 ; ул.Лиляна Димитрова: 1 ; ул.Петър Трендафилов: 18, 3, 4, 5 ; ул.Славейко Първанов: 24, 26, 27, 28, 29, 32, 35, 37, 37А, БЛ. ТП 3 УО, ЧАСОВНИКОВА КУЛА ; ул.Христо Ботев: 18, 3, 4 ; ул.Червен Бряг: 7 ; ул.Шести Септември: 14, 2, 3 23.07.2014 09:00 - 11:00 Подмяна на СТИ
гр.Монтана улВелико Търново(ил.царев): 20, 82, 83, 84, 86, 89, 91, 93, 95 ; ул Д-р Стамен Илиев: 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90 ; улКняз Александър Батенберг: 57 ; улМорава: 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58 ; ул Парта: 1, 10, 12, 2, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; ул Тимок: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул Тунджа: 2, 4, 6 ; ул Христо Ботев: 133, 135, 137, 139, 141, 143 ; улЯнтра: 29, 37 23.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН
гр.Монтана ул.Веренишка(м.веренишки): 1, бл. Газостанция ; улИзвън Регулацията: бл. Вилна Зона ; улПарта: бл. Домакинства, комбинирана Сграда, контролен Диагн.пункт, кооперация Сред Природата, сграда С Работилница ; улРайна Княгиня: 15 ; улСемчин Дол: бл. Сдружение Парта 24.07.2014 09:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Монтана улВелико Търново(ил.царев): 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59, 60 ; улД-р Стамен Илиев: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45 ; улМарица: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; улМария Димова(б.стоилов): 20 ; ул Морава: 1, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 26, 29, 3, 4, 43, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул Свети Климент Охридски(г.: 18 ; улТрети Март(г.димитров): 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 150 ; ул Тунджа: 1 ; ул Христо Ботев: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 66, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, БЛ. ГАРОВ РАЙОН, ПРАРКИНГ ; улЦар Иван Шишман(цар Шишма: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 5, 7, 8, 9 ; ул Цар Калоян: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; улЯнтра: 14, 14А, 21, 22, 23 24.07.2014 09:30 - 16:00 Работа по съоръжения НН
гр.Монтана улД-р Стамен Илиев: 16, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 87 ; улПарта: 7 ; улТунджа: 8 ; улЯнтра: 16, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 25.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН

Видин


Място Дата Време Обяснение
Община Видин
с.Иново ул."Бдин"№№: 16, 20, 28, 5, 6 ; ул."Бяло Море"№№: 1, 16, 26, 5, 7, 8 ; ул."Валентина Терешкова"№№: 1, 11, 2, 21, 3 ; ул."Васил Левски"№№: 10, 14 ; ул."Втора"№№: 2, 4 ; ул."Георги Димитров"№№: 13, 5, 7 ; ул."Димитровски Завет"№№: 10, 11, 12, 13, 14А, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 5, 9, 92 ; ул."Добруджа"№№: 11, 14, 16, 25 ; ул."Индже Войвода"№№: 10, 14, 20, 24, 26, 29, 30, 32, 4, 6, 8 ; ул."Иновото№: 2 ; ул."Първа"№№: 1, 38 ; ул."Тимок:№ 11 ; ул."Трета:№ 1 ; ул."Христо Ботев"№№: 1, 5 ; ул."Черно Море"№№: 2, 4, 5, 9 ; ул."Шеста"№№: 12, 99 21.07.2014 09:30 - 16:30 Подмяна на СТИ
гр.Видин жк.“Възраждане“: бл. 1, 2 ; ул.“Шипка“№: 11, 2, 3, 7, 8 ; гаражи на ул.“Бдин“ с/у блок Пирин 22.07.2014 12:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Видин ул."Гладстон"№: 34а ; ул."Оборище"№: 13 ; ул."Шейново"№: 6, 8 22.07.2014 08:30 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Видин ул."Цар Симеон Велики"№: 111, 72 23.07.2014 08:30 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
Видин ул.“Никола Й.Вапцаров“№: 11, 7, 9 ; ул.“Поп Русинова“№: 10, 11, 12, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 27 А, 29, 29 А, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А ; ул.“Търновска“№: 3, 5, 5 А ; ул.“Христо Ботев“№: 34, 37, 41, 43, 43 А, 43 Б ; ул.“Цар Симеон Велики“№: 85 ; ул.“Широка“№: 1, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 29, 9, 9а 23.07.2014 12:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Видин Ул.“Акад.стефан Младенов“№: 2, 5, 6, 7 ; Ул.“Александър Стамболийски“№: 1, 2, 4 ; Ул.“Връшка Чука“№: 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7 ; Ул.“Пазарска“№: 1, 11, 11 А, 11 Б, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 33 А, 33а, 4, 5, 7, 9 ; Ул.“Разлог“№: 1, 2, 3, 7 ; Ул.“Цар Симеон Велики“№: 44, 46, 48, 5, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 А, 85 ; Ул.“Юри Венелин“№: 2 24.07.2014 12:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Буковец, Общ. Видин Втора: 104, 108, 114, 132, 41, 45, 2, 24, 32а, 34, 36, 29, 47, 7 ; Двадесет И Девета: 13 ; Двадесет И Осма: 7 ; Двадесет И Първа: 2 ; Двадесет И Седма: 2 ; Двадесет И Трета: 1, 4 ; Двадесет И Четвърта: 17, 19, 2, 23, 25, 27, 35, 4, 9, 4 ; Двадесет И Шеста: 1 ; Двадесета: 17, 2, 3, 4, 5, 6, 6 ; Дванадесета: 10, 13, 14, 17, 2, 20, 22, 23, 24, 7 ; Девета: 10, 12, 2, 6, 8 ; Деветнадесета: 1, 4, 6, 8 ; Десета: 10, 11, 16, 7 ; Единадесета: 14, 18, 20 ; Осма: 1, 16, 20, 23, 24, 25, 28 ; Пета: 2 ; Петнадесета: 10, 6, 8 ; Първа: 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 34, 5, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 1, 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 8, 8а, 75, бл. Тп-1 Буковец, тп-2 Буковец, бл. Тп-3 Буковец ; Седма: 1, 11, 2, 23, 25, 3, 31, 38, 4, 47, 6 ; Стопански Двор: 1 ; Трета: 14, 2, 26, 28, 30, 32, 34а, 36, 38, 40, 5, 52 ; Тринадесета: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 ; Четвърта: 1, 10, 10, 11, 14, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41., 5, 7, 8, 9 ; Четиринадесета: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 7, 9 ; Шеста: 1, 4 ;Видин ; Бдинци: 1 ;Дунавци, Общ. Видин ; 23 Септември: 10, 12, 14, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 8 ; Александър Стамболийски: 1, 2, 4, 5 ; Антон Иванов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Баба Вида: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Безименна: бл. Тп-3 Дунавци ; Беляев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 3, 8, 9, 13, 19, 21, 2, 4, 6 ; Боян Чонос: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 58, 6, 7, 8, 9 ; Васил Левски: 11, 12, 13, 14, 16, 21, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37 ; Видбол: 1, 2, 3, 4, 5 ; Виктор Юго: 11, 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3 ; Вит: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 1а, 2, 20, 22, 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 9 ; Витоша: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 5, 7, 7 А, 9, 1, 2 ; Войнишка: 4 ; Генерал Гурко: 11, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 5, 7, 9, 1, 2, 4, 22 ; Георги Бенковски: 3 ; Георги Димитров: 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 121, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 4а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 5а, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 8, 9, 1, 186, 188, 189, 195, 197а, 199, 201, 203, 240, 242, 244, 246, 250, 252, 254, 256, 1, 27, 3, 41, 43, 5, 59, 61, 63, 65, 67, 165, 167, 169, 171, 173, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 226 ; Георги С Раковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 9 ; Девети Септември: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 33, 35, 39, 4, 41, 43, 49, 4а, 5, 7, 9 ; Десети Конгрес: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 6, 8 ; Добри Чинтулов: , , 11, 14, 16, 18, 20, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 7 ; Драва: 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 6, 7, 9, 2, 3, 4 ; Дунав: 1, 10, 11, 13, 14, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 5, 8, 9 ; Зоя Космодамянска: 1, 11, 13, 15, 7 ; Иван Вазов: 1, 10, 12, 4, 5, 6, 8 ; Искър: 1, 10, 10 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 11, 11 А, 12, 14, 15, 17, 9 ; Ком: 1, 11, 13, 15, 21, 23, 5, 6, 7, 8, 9 ; Комсомолска: 1, 10, 12, 2, 5, 6, 7, 8 ; Коста Йорданов: 16, 18, 25, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 28, 30, 32, 33, 52 ; Лиляна Димитрова: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 49, 51, 53, 55 ; Маршал Толбухин: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 7, 9 ; Мико Нинов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 9 ; Мир: 2, 6 ; Огоста: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Осъм: 1, 2, 3, 4, 5 ; Панайот Волов: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Плиска: 1, 2 ; Ровно: 10, 14, 15, 20, 22, 24, 28, 3, 7, 8 ; Родопа: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 22а, 24, 4, 8 ; Седемнадесет Партизани: 2 ; Смирнов: 7, бл. 1 ; Средец: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 23, 25, 32, 34, 36, 38, 40, 42 ; Стара Планина: 10, 11, 14, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Страцин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Струма: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 ; Тома Костов: 10, 2, 3, 4, 6, 8 ; Търнянска: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3 24.07.2014 08:00 - 08:30 Работа по съоръжения чужда собственост
Буковец, Общ. Видин Втора: 104, 108, 114, 132, 41, 45, 2, 24, 32а, 34, 36, 29, 47, 7 ; Двадесет И Девета: 13 ; Двадесет И Осма: 7 ; Двадесет И Първа: 2 ; Двадесет И Седма: 2 ; Двадесет И Трета: 1, 4 ; Двадесет И Четвърта: 17, 19, 2, 23, 25, 27, 35, 4, 9, 4 ; Двадесет И Шеста: 1 ; Двадесета: 17, 2, 3, 4, 5, 6, 6 ; Дванадесета: 10, 13, 14, 17, 2, 20, 22, 23, 24, 7 ; Девета: 10, 12, 2, 6, 8 ; Деветнадесета: 1, 4, 6, 8 ; Десета: 10, 11, 16, 7 ; Единадесета: 14, 18, 20 ; Осма: 1, 16, 20, 23, 24, 25, 28 ; Пета: 2 ; Петнадесета: 10, 6, 8 ; Първа: 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 34, 5, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 1, 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 8, 8а, 75, бл. Тп-1 Буковец, тп-2 Буковец, бл. Тп-3 Буковец ; Седма: 1, 11, 2, 23, 25, 3, 31, 38, 4, 47, 6 ; Стопански Двор: 1 ; Трета: 14, 2, 26, 28, 30, 32, 34а, 36, 38, 40, 5, 52 ; Тринадесета: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 ; Четвърта: 1, 10, 10, 11, 14, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41., 5, 7, 8, 9 ; Четиринадесета: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 7, 9 ; Шеста: 1, 4 ;Видин ; Бдинци: 1 ;Дунавци, Общ. Видин ; 23 Септември: 10, 12, 14, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 8 ; Александър Стамболийски: 1, 2, 4, 5 ; Антон Иванов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Баба Вида: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ; Безименна: бл. Тп-3 Дунавци ; Беляев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 3, 8, 9, 13, 19, 21, 2, 4, 6 ; Боян Чонос: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 58, 6, 7, 8, 9 ; Васил Левски: 11, 12, 13, 14, 16, 21, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37 ; Видбол: 1, 2, 3, 4, 5 ; Виктор Юго: 11, 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3 ; Вит: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 1а, 2, 20, 22, 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 9 ; Витоша: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 5, 7, 7 А, 9, 1, 2 ; Войнишка: 4 ; Генерал Гурко: 11, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 5, 7, 9, 1, 2, 4, 22 ; Георги Бенковски: 3 ; Георги Димитров: 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 121, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 4а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 5а, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 8, 9, 1, 186, 188, 189, 195, 197а, 199, 201, 203, 240, 242, 244, 246, 250, 252, 254, 256, 1, 27, 3, 41, 43, 5, 59, 61, 63, 65, 67, 165, 167, 169, 171, 173, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 226 ; Георги С Раковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 9 ; Девети Септември: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 33, 35, 39, 4, 41, 43, 49, 4а, 5, 7, 9 ; Десети Конгрес: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 6, 8 ; Добри Чинтулов: , , 11, 14, 16, 18, 20, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 7 ; Драва: 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 6, 7, 9, 2, 3, 4 ; Дунав: 1, 10, 11, 13, 14, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 5, 8, 9 ; Зоя Космодамянска: 1, 11, 13, 15, 7 ; Иван Вазов: 1, 10, 12, 4, 5, 6, 8 ; Искър: 1, 10, 10 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 11, 11 А, 12, 14, 15, 17, 9 ; Ком: 1, 11, 13, 15, 21, 23, 5, 6, 7, 8, 9 ; Комсомолска: 1, 10, 12, 2, 5, 6, 7, 8 ; Коста Йорданов: 16, 18, 25, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 28, 30, 32, 33, 52 ; Лиляна Димитрова: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 49, 51, 53, 55 ; Маршал Толбухин: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 7, 9 ; Мико Нинов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 9 ; Мир: 2, 6 ; Огоста: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Осъм: 1, 2, 3, 4, 5 ; Панайот Волов: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Плиска: 1, 2 ; Ровно: 10, 14, 15, 20, 22, 24, 28, 3, 7, 8 ; Родопа: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 22а, 24, 4, 8 ; Седемнадесет Партизани: 2 ; Смирнов: 7, бл. 1 ; Средец: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 23, 25, 32, 34, 36, 38, 40, 42 ; Стара Планина: 10, 11, 14, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Страцин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Струма: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 ; Тома Костов: 10, 2, 3, 4, 6, 8 ; Търнянска: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3 24.07.2014 17:15 - 18:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Видин ул."Пазарска"№: 13, 2, 4, 6, 8 24.07.2014 08:30 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
Видин ул."Александър Стамболийски"№: 11, 12, 13, 13 А, 14, 14а, 15, 15 А, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а ; ул."Цар Симеон Велики"№: 69, 71, 81 25.07.2014 08:30 - 12:00 Профилактика на съоръжения СрН
гр.Видин ул."Антон Страшимиров"№: 3 ; ул."Васил Априлов"№: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; ул."Любен Порчелов"№: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул."Цар Симеон Велики"№: 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 113, 115, 117, 66, 68, 70, бл. Пред Рвмс, терен До Рвмс 25.07.2014 12:30 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Община Кула
с.Големаново, с.Извор махала, с.Киряево, с.Раковица-ТП-5 22.07.2014 15:45 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
с.Раковица, с.Подгоре, с.Шишманово, с.Толовица ; ;За времето 09, 00 до 09, 30 без напрежение с.Старопатица 22.07.2014 09:00 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
с.Големаново, с.Извор махала, с.Киряево, с.Раковица-ТП-5 23.07.2014 15:45 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
с.Старопатица ;За времето 15, 45 до 16.00 без напрежение ; ;с.Раковица, с.Подгоре, с.Шиманово, с.Толовица 23.07.2014 09:00 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН

Ловеч


Място Дата Време Обяснение
Община Априлци
Априлци, Общ. Априлци Махала Свинова Поляна: БЛ. ВИЛА, КЪЩА, СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ ; Черни Връх/ново Село/: 179, 19, 194, 21, 36 22.07.2014 10:30 - 14:00 Инвестиционна програма
Община Летница
с.Крушуна общ. Летница ул. , , Вихрен"№№ 3, 9 ;ул. , , Ганчо Дочев"№№ 10, 11, 12, 13, 15, 9 ; ул. , , Дочо Нейков"№№ 1, 2, 3, 4, 8 21.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
с.Крушуна общ. Летница ул. , , Йордан Станчев"№№ 1, 2, 3, 4 ; ул. , , Костадин Стойков"№№ 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; ул. , , Люлин"№№ 2, 4 22.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
с.Крушуна общ. Летница ул. , , Моню Ив.минев"№№ 15, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 8 ; ул. , , Опълченска"№№ 1, 10, 2, 4, 6, 8 ; ул., , Осъм"№№ 2, 4 ; ул. , , Рила"№№ 1, 2, 3, 4, 6 23.07.2014 09:00 - 16:00 Подмяна на СТИ
Община Ловеч
Ловеч Местност Синан Тепе: 1, 165, 177, 182, 19, 192, 193, 2, 21, 214, 222, 28, 315, 35, 37, 384, 430, 436, 473, 574, 67, БЛ. ВИЛА АНГЕЛ, ВИЛА БОГДАН, ВИЛА ВАЛЕНТИН, ВИЛА ВАСИЛ, ВИЛА ВИОЛЕТА, ВИЛА ВИОЛЕТКА, ВИЛА ВЪЛКО, ВИЛА ГЕОРГИ, ВИЛА ГЛОРИЯ, ВИЛА ДАФИНКА, ВИЛА ДИМИТЪР, ВИЛА ДИМКА, ВИЛА ИВАЙЛО, ВИЛА ИВАН, ВИЛА ИЛИЯ, ВИЛА ЙОНЧО, ВИЛА ЙОСИФ, ВИЛА ЙОЧКО ЙОЧЕВ, ВИЛА КАДРИЕ, ВИЛА КИРИЛ, ВИЛА КРАСИМИР, ВИЛА ЛАЗАР, ВИЛА ЛЮБОМИР, ВИЛА МАРИН, ВИЛА МАРИЯ, ВИЛА МИЛАДИН, ВИЛА МИРОСЛАВ, ВИЛА МИХНЮ, ВИЛА НЕВЕНА, ВИЛА НИКОЛА, ВИЛА НИКОЛАЙ, ВИЛА ПЕНЧО, ВИЛА ПЕТКО, ВИЛА ПЛАМЕН ПЕТКОВ, ВИЛА РАНГЕЛ, ВИЛА РЕНА, ВИЛА РУМЯНА, ВИЛА СЕРГЕЙ, ВИЛА СТЕФАН, ВИЛА СТОЙКО, ВИЛА СТОЯН, ВИЛА СЪБЧО, ВИЛА ТОДОР, ВИЛА ТОДОР ДЖАЧКОВ, ВИЛА ТОТЮ, ВИЛА ХРИСТИНА, ВИЛА ХРИСТО, ВИЛА ЦВЕТОМИР, ВИЛА ЮЛКА, ВИЛА ЯНКО, ВИЛИ ВЪРХЪТ, ВИЛИ СВЕТЛИНА НАД КОМУНАЛНИ, КЛ ЕКО, СВЕТЛИНА ВЪРХЪТ ; Търговска: 84 21.07.2014 12:00 - 13:00 Работа по съоръжения НН
Ловеч Безименна: бл. Уо Тр 3 Вец ; Васил Левски: 114, 122, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98 ; Жп Спирка: 1 ; Местност Велур: бл. Пс ; Местност Синан Тепе: 1, 165, 177, 182, 19, 192, 193, 2, 21, 214, 222, 28, 315, 35, 37, 384, 430, 436, 473, 574, 67, бл. Вила Ангел, вила Богдан, вила Валентин, вила Васил, вила Виолета, вила Виолетка, вила Вълко, вила Георги, вила Глория, вила Дафинка, вила Димитър, вила Димка, вила Ивайло, вила Иван, вила Илия, вила Йончо, вила Йосиф, вила Йочко Йочев, вила Кадрие, вила Кирил, вила Красимир, вила Лазар, вила Любомир, вила Марин, вила Мария, вила Миладин, вила Мирослав, вила Михню, вила Невена, вила Никола, вила Николай, вила Пенчо, вила Петко, вила Пламен Петков, вила Рангел, вила Рена, вила Румяна, вила Сергей, вила Стефан, вила Стойко, вила Стоян, вила Събчо, вила Тодор, вила Тодор Джачков, вила Тотю, вила Христина, вила Христо, вила Цветомир, вила Юлка, вила Янко, вили Върхът, вили Светлина Над Комунални, кл Еко, светлина Върхът, бл. Вили Зад Спортна Зала, вили Зад Спортна Зала ; Местност Стратеш: бл. Вили Зад Велур ; Митропол.дионисий Ловчански: 1, 2 ; Никола Петков: 26 ; Никола Цвятков: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9 ; Сирко Станчев: 1, 3, 5, 7 ; Търговска: 84 ; Филип Тотю: 3, бл. Ел. Монтажна Група-плевен, цех Кори За Баници До Рзок ; Хан Кубрат: 1, 10, 1, 5, 9, 2, 2а, 5, 8, 9, бл. Дърводелска Работилница Кедър, скривалище, уо На Тп Кат, бл. Павилион Закуски, ул. Осветление Тп5 ; Хисарска: 31, 33, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59 21.07.2014 12:00 - 13:00 Профилактика на съоръжения СрН
Стефаново, Общ. Ловеч Априлци: 7 ; Местност Бекерска Кория: БЛ. ПС 23.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Александрово, Общ. Ловеч Габровска: 8 ;Малиново, Общ. Ловеч ; Александър Стамболийски: 23 ; Васил Коларов: 2, 48, БЛ. УО ТП 3 ; Васил Левски: 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 22, 5, 6, 7, 8, 9 ; Георги С.раковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 36, 4, 5, 6, 8, 9 ; Даскал Спас: 16, 17 ; Захари Стоянов: , , 10, 13, 2, 6, 8 ; Искър: 1, 2, 3, 4 23.07.2014 10:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Абланица, Общ. Ловеч София: 1, 44, БЛ. РАЗКЛОН АБЛАНИЦА, РАЗКЛОНА АБЛАНИЦА ; Тинко Иванов: БЛ. Ж.П. ГАРА 23.07.2014 14:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Ловеч Безименна: бл. Уо Тр 3 Вец ; Васил Левски: 114, 122, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98 ; Жп Спирка: 1 ; Местност Велур: бл. Пс ; Местност Синан Тепе: 1, 165, 177, 182, 19, 192, 193, 2, 21, 214, 222, 28, 315, 35, 37, 384, 430, 436, 473, 574, 67, бл. Вила Ангел, вила Богдан, вила Валентин, вила Васил, вила Виолета, вила Виолетка, вила Вълко, вила Георги, вила Глория, вила Дафинка, вила Димитър, вила Димка, вила Ивайло, вила Иван, вила Илия, вила Йончо, вила Йосиф, вила Йочко Йочев, вила Кадрие, вила Кирил, вила Красимир, вила Лазар, вила Любомир, вила Марин, вила Мария, вила Миладин, вила Мирослав, вила Михню, вила Невена, вила Никола, вила Николай, вила Пенчо, вила Петко, вила Пламен Петков, вила Рангел, вила Рена, вила Румяна, вила Сергей, вила Стефан, вила Стойко, вила Стоян, вила Събчо, вила Тодор, вила Тодор Джачков, вила Тотю, вила Христина, вила Христо, вила Цветомир, вила Юлка, вила Янко, вили Върхът, вили Светлина Над Комунални, кл Еко, светлина Върхът, бл. Вили Зад Спортна Зала, вили Зад Спортна Зала ; Местност Стратеш: бл. Вили Зад Велур ; Митропол.дионисий Ловчански: 1, 2 ; Никола Петков: 26 ; Никола Цвятков: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9 ; Сирко Станчев: 1, 3, 5, 7 ; Търговска: 84 ; Филип Тотю: 3, бл. Ел. Монтажна Група-плевен, цех Кори За Баници До Рзок ; Хан Кубрат: 1, 10, 1, 5, 9, 2, 2а, 5, 8, 9, бл. Дърводелска Работилница Кедър, скривалище, уо На Тп Кат, бл. Павилион Закуски, ул. Осветление Тп5 ; Хисарска: 31, 33, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59 24.07.2014 07:30 - 17:35 Профилактика на съоръжения СрН
Ловеч Бяло Море: 11, , , 16 ; Велико Търново: бл. Печатница Дъга ; Освобождение: 2, бл. Полигон, полигон Тпо 24.07.2014 09:15 - 16:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Пресяка Дунав: БЛ. ТП 8 24.07.2014 10:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Ловеч Васил Левски: 157, 159, 161, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, бл. Уо На Тп Дръстене ; Велико Търново: 3 ; Гарата: 1 ; Източна Индустриална Зона: бл. До Моста, кв 29, Упи Vi, производствен Цех Упи ІІІ Кв2а, работилница, бл. Никром Тръбна Мебел ; Мадара: 100, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 ; Местност Липака: 276, бл. Вили Александър Мачтов Тп, вили Лагера - Пчелина, вили Липака, вили Липака Запад, вили Липака Лагера, вили Наташа Мачтов Тп, вили Пламен Тотев, пс, пчелин ; Местност Синан Тепе: 112, 140, 303, 160, 20, бл. Вила Мирослав, вила Румяна, вили Георги Пламенов, кл.пътно, клон Пътно, бл. Вили Марин Тодоров, бл. Вили Пресяшко Шосе, вили Пресяшко Шосе 2, вили Пресяшко Шосе 3, вили Пресяшко Шосе 4, вили Пресяшко Шосе 5, вили Пресяшко Шосе Клон Еко, вили Пресяшко Шосе Линия 2, вили Пресяшко Шосе Линия 4, вили Пресяшко Шосе Линия З, бл. Вили, вили Металик, вили Металик Горен ; Местност Стратеш: бл. Вила, вили Стратеш Борис, бл. Вила, туристически Дом ; Сирко Станчев: 11, 9 ; Хан Кубрат: 24, 3, бл. Леярна, сервиз Жигули 24.07.2014 07:45 - 17:40 Профилактика на съоръжения СрН
Ловеч Акад.анастас Иширков: 39, 41, 43, 50 ; Княз Имеретински: 19, 37, 41, БЛ. СВЕЖЕСТ ; Неофит Рилски: 1А, БЛ. ТРАПЕЗИЦА 24.07.2014 14:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Ловеч Плевенско Шосе: 1 25.07.2014 09:30 - 10:40 Работа по съоръжения чужда собственост
Ловеч Васил Левски: БЛ. ИЗЛОЖБЕНА ЗАЛА, МЕХАНА ГАЛЕРИЯ ; Марин Поплуканов: 1, 10, 12, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 7, 8, БЛ. РАШОВА КЪЩА ; Тодор Кирков: 8 ; Христо Иванов-големия: 15, 16, БЛ. ЯНКОВА КЪЩА 25.07.2014 10:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Хлевене Банчо Еврев: 5 ; Васил Левски: 21, 23, 25, 34, 36, 38 ; Великден: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8 ; Даскал Стефанов: 1, 3, 4, 5, 7 ; Иван Димов: 11, 12, 16, 18, 20, 6 ; Капитан Петко Войвода: 13 ; Марангозка: 1, 2, 3, 5, 7 ; Ненко Дачев: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8 ; Отец Паисий: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8, 9 25.07.2014 09:30 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Община Луковит
Ъглен Витска: 28 ; Освобождение: 22 22.07.2014 09:30 - 16:00 Инвестиционна програма
Ъглен Витска: 28 ; Освобождение: 22 23.07.2014 09:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Бежаново, Общ. Луковит Алеко: 11, 4, 7, 9 ; Александър Стамболийски: 1, 11, 13, 15, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Ангел Кънчев: 2, 3, 4 ; Асен Златаров: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Аско Махмудов: 12, 14, 15, 17, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Бачо Киро: 1, 2, 3, 8 ; Беласица: 1, 11, 2, 3, 4, 47, 51, 6 ; Боровец: 2, 3 ; Бръшлян: 11, 12, 18, 7, 1, 3, 4 ; Васил Левски: 4 ; Вежен: 2, 4, 8 ; Вит: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 3, 32, 34, 36, 38, 39, 4, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 57, 59, 6, 7, 8, 9 ; Гео Милев: 8 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 29, 3, 30, 32, 33, 37, 4, 5, 7, 8, 9 ; Георги С.раковски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Димитър Полянов: 12 ; Добри Комитата: 1, 1, 10, 12, 14, 16, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7 ; Дунав: 10, 14, 16, 18, 20, 22, 7, 1, 17, 3, 8 ; Иван Вазов: 1, 2, 4 ; Иван Иванов: 1, 10, 12, 2, 4, 5, 7, 8, 9 ; Иван Роснев: 1, 13, 3, 7, 9 ; Искър: 1, 11, 14, 16, 17, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8, 9, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 6 ; Йордан Йовков: 1, 3 ; Калето: 1, 2, 5, 7 ; Клокотница: 1, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 7, 8, 9 ; Козлодуй: 1, 11, 13, 3, 5, 7 ; Мир: 1, 2 ; Никола Йонков Вапцаров: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Никола Цоцов: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 29, 3, 34, 4, 5, 6, 8, 9, 1, 2, бл. Уо Тп 8 ; Опълченска: 1, 2, 4, 7 ; Орелец: 1, 2, 3 ; Осми Март: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8 ; Осогово: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Отец Паисий: 1 ; Панайот Волов: 1 ; Патриарх Евтимий: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Пейо К.яворов: 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8 ; Плевен: 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 119, 120, 121, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 54, 6, 7, 74, 9, 57, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94 ; Първи Май: 1, 10, 2, 3, 5, 6, 8 ; Сергей Румянцев: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 ; Сини Вир: 11, 12, 13, 14, 15, 4, 8 ; Сливница: 1, 14, 2, 4 ; Стара Планина: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 7, 71, 75, 8, 9 ; Стефан Караджа: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 ; Стублата: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 59, 61 ; Филип-тотю: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Христо Смирненски: 17, 20, 22, 24, 26, 28, 4, 6, 9, 5 ; Христо Татарлийски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 29, 3, 5, 7, 8, 9 ; Юрий А.гагарин: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 24, 25, 27, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6 ;Дерманци ; Александър Стамболийски: 18, 36, 39, 41, 43, 51 ; Васил Левски: 22 ; Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 5, 7, 9 ; Георги Раковски: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 46, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64 ; Крайна: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Куделин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 7, 8, 9 ; Любен Каравелов: 25, 27, 29, 31, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56 ; Мизия: 27, 29, 32, 34, 36 ; Околовръстна: 15, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 54, 56, бл. Уо Тп 14 ; Скобелев: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Цар Борис 1: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54 ;Драгана ; Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 9 ; Беклемето: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Васил Коларов: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 32 ; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Гео Милев: 1, 1 А, 2, 3, 4 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 1а, 2, 21, 25, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 59, 61, 63, 65, 67 ; Горник: 1, 3, 5 ; Гороглед: 1, 10, 12, 18, 2, 20, 3, 6, 8 ; Гоце Делчев: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 2, 6, 8, 9 ; Иван Вазов: 10, 12, 14, 3, 4, 6, 8 ; Изгрев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 32, 32а, 34, 34а, 36, 7, 8, 9 ; Калето: 1, 14, 16, 4, 6 ; Каменица: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 6, 8 ; Коларска: 1, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 4, 5, 6, 7, 9 ; Ловешка: 1, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 8 ; Любен Каравелов: 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 9 ; Оборище: 2, 2б, 4, 6, 8 24.07.2014 09:30 - 16:30 Инвестиционна програма
Бежаново, Общ. Луковит Алеко: 11, 4, 7, 9 ; Александър Стамболийски: 1, 11, 13, 15, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Ангел Кънчев: 2, 3, 4 ; Асен Златаров: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Аско Махмудов: 12, 14, 15, 17, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Бачо Киро: 1, 2, 3, 8 ; Беласица: 1, 11, 2, 3, 4, 47, 51, 6 ; Боровец: 2, 3 ; Бръшлян: 11, 12, 18, 7, 1, 3, 4 ; Васил Левски: 4 ; Вежен: 2, 4, 8 ; Вит: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 3, 32, 34, 36, 38, 39, 4, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 57, 59, 6, 7, 8, 9 ; Гео Милев: 8 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 29, 3, 30, 32, 33, 37, 4, 5, 7, 8, 9 ; Георги С.раковски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Димитър Полянов: 12 ; Добри Комитата: 1, 1, 10, 12, 14, 16, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7 ; Дунав: 10, 14, 16, 18, 20, 22, 7, 1, 17, 3, 8 ; Иван Вазов: 1, 2, 4 ; Иван Иванов: 1, 10, 12, 2, 4, 5, 7, 8, 9 ; Иван Роснев: 1, 13, 3, 7, 9 ; Искър: 1, 11, 14, 16, 17, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8, 9, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 6 ; Йордан Йовков: 1, 3 ; Калето: 1, 2, 5, 7 ; Клокотница: 1, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 7, 8, 9 ; Козлодуй: 1, 11, 13, 3, 5, 7 ; Мир: 1, 2 ; Никола Йонков Вапцаров: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Никола Цоцов: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 29, 3, 34, 4, 5, 6, 8, 9, 1, 2, бл. Уо Тп 8 ; Опълченска: 1, 2, 4, 7 ; Орелец: 1, 2, 3 ; Осми Март: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8 ; Осогово: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Отец Паисий: 1 ; Панайот Волов: 1 ; Патриарх Евтимий: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ; Пейо К.яворов: 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8 ; Плевен: 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 119, 120, 121, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 54, 6, 7, 74, 9, 57, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94 ; Първи Май: 1, 10, 2, 3, 5, 6, 8 ; Сергей Румянцев: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 ; Сини Вир: 11, 12, 13, 14, 15, 4, 8 ; Сливница: 1, 14, 2, 4 ; Стара Планина: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 7, 71, 75, 8, 9 ; Стефан Караджа: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 ; Стублата: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 59, 61 ; Филип-тотю: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Христо Смирненски: 17, 20, 22, 24, 26, 28, 4, 6, 9, 5 ; Христо Татарлийски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 29, 3, 5, 7, 8, 9 ; Юрий А.гагарин: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 24, 25, 27, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6 ;Дерманци ; Александър Стамболийски: 18, 36, 39, 41, 43, 51 ; Васил Левски: 22 ; Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 5, 7, 9 ; Георги Раковски: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 46, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64 ; Крайна: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Куделин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 7, 8, 9 ; Любен Каравелов: 25, 27, 29, 31, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56 ; Мизия: 27, 29, 32, 34, 36 ; Околовръстна: 15, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 54, 56, бл. Уо Тп 14 ; Скобелев: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Цар Борис 1: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54 ;Драгана ; Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 9 ; Беклемето: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Васил Коларов: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 32 ; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ; Гео Милев: 1, 1 А, 2, 3, 4 ; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 1а, 2, 21, 25, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 59, 61, 63, 65, 67 ; Горник: 1, 3, 5 ; Гороглед: 1, 10, 12, 18, 2, 20, 3, 6, 8 ; Гоце Делчев: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 2, 6, 8, 9 ; Иван Вазов: 10, 12, 14, 3, 4, 6, 8 ; Изгрев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 32, 32а, 34, 34а, 36, 7, 8, 9 ; Калето: 1, 14, 16, 4, 6 ; Каменица: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 6, 8 ; Коларска: 1, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 4, 5, 6, 7, 9 ; Ловешка: 1, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 8 ; Любен Каравелов: 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 9 ; Оборище: 2, 2б, 4, 6, 8 25.07.2014 09:45 - 16:30 Инвестиционна програма
Община Тетевен
Голям Извор, Общ. Тетевен Кръкожабене: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 21.07.2014 14:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Галата Александър Стамболийски: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Антон Иванов: 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7 ; Бялка: 1, 2, 3 ; Васил Левски: 102, 104, 51, 59, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 9, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ; Димитър Благоев: 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 25, 4, 5, 6, 7, 9 ; Капитан Петко Войвода: 10, 12, 14, 15, 20, 22, 23, 25 ; Хан Аспарух: 1, 11, 13, 4, 5, 6 ; Христо Кърпачев: 10, 12, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 5, 7, 8, 9 ; Христо Смирненски: 5 ; Цар Самуил: 1, 2, 4 ; Цар Симеон: 1, 2, 3, 5 21.07.2014 14:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Бабинци Главна: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 3, 30, 33, 34, 36, 38а, 4, 40, 5, 52, 56, 7, 8, 9 ; Махала Арамлия: 1, бл. Къща Асен, къща Мирослав ; Махала Бадънското: , , 1, 11, 2, 3, 4, 6, бл. Къща Ана, къща Радослава ; Махала Близнаците: 12, 4, бл. Къща ; Махала Полъта: 2, 3, бл. Къща Асен ; Махала Трескавец: 7, бл. Къща Алдин ; Местност Чашката: бл. Пс ; Първа: 1, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 2, 21, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;Глогово ; Местн.три Могили: 21 ;Тетевен ; Бабинци: бл. Уо На Тп10 ; Махала Гечовото: 23, 29, 39, 40, 41, 46, 47, 54, 56, 57, бл. Вила, къща Алекси, къща Атанас, къща Георги, къща Иван, къща Калина, къща Маньо, къща Петър, къща Севдалин, къща Христо, уо На Тп13 ; Местност Дунчовото: бл. Къща Красимир 21.07.2014 12:15 - 16:00 Профилактика на съоръжения СрН
Гложене, Общ. Тетевен Бор: 1, 2, 1, 3, 4 ; Бряст: 8 ; Васил Драганов: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ; Васил Йонков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Възход: 10, 14, 26, 28 ; Георги Пискулев: 1, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 6, 7, 8, 9 ; Гецо Атанасов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Дако Йонков: 1, 2, 4, 6 ; Двадесет И Трети Септември: 1 ; Детелина: 1, 2, 3, 6, 3 ; Дъб: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Здравец: 1, 3, 4, 5, 8 ; Иглика: 1, 11, 14, 17, 2, 29, 7, 9 ; Илия Пандурски: 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Йото Диков: 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8 ; Йото Николов Врачев: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 98, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 99, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 6, 8, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 5, 6, 7, 9, 137, 41, 47, 49, 52, 57, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 75, 77, 79, 56, 58 ; Йото Нинов: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 4, 5, 6, 8, 9, 56, бл. Цдг До Тп10, цдг На Тп10 ; Йото Пеев: 18, 2, 47, 50, 9, бл. Вила Любен ; Йото Стойков: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 44, 5, 7, 8, 9 ; Камен Лисец: 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9 ; Кара Георги: 1, 10, 2, 3, 6, 8 ; Лальо Ненов Динов: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 5, 6, 7, 9 ; Липа: 10 ; Люляк: 1, 11, 13, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Малина: 1, 2, 6 ; Местност Левица: бл. Производствен Цех ; Минзухар: 16, 4 ; Найден Стоянов Найденов: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 21, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 6, 61, 63, 65, 69, 70, 75, 77, 8, 81, 91, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 3, 36, 4, 5, 6, 63, 7, 83, 9 ; Нено Йотов Краев: 11, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 1, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ; Никола Врачев: 1, 32, 94, 95, 96 ; Никола Милчев: 1, 11, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 28, 4, 5 ; Нягол Войвода: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 20, 22, 24 ; Петко Найденов: 2, 3, 4, 5, 8 ; Роза: 1, 2, 3, 4 ; Синчец: 1, 2, 4 ; Славотин: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 4, 5, 7, 8, 9 ; Стоян Войвода: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9 ; Теменуга: 1, 2, 3, 39, 4, 5, 6, 8 ; Тодор Христов: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ; Цачо Ненов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2, бл. Къща ; Явор: 2 23.07.2014 12:00 - 14:30 Профилактика на съоръжения СрН
Васильово Георги Димитров: 1, 10, 12, 13, 15, 16, 22, 25, 27, 29, 3, 39, 4, 5, 6, 7, 8, БЛ. УО НА ТП4 ; Иван Цачев Василев: 1, 3, 5 24.07.2014 13:00 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Тетевен Местност Присоето: БЛ. КЪЩА ИВАН, КЪЩА ИЛИЯ, КЪЩА ЙОРДАН, КЪЩА НИКОЛА, КЪЩА ПЕЙО, КЪЩА СТЕФАН 24.07.2014 10:00 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Тетевен Махала Байовица: 1, БЛ. КЪЩА ВЕЛА, КЪЩА ГЕНА, КЪЩА ГЕТО, КЪЩА МАНЬО, КЪЩА МАРИН, КЪЩА МИЛЬО, КЪЩА МИХАЛ, КЪЩА НЕЬО, КЪЩА ПАВЕЛ, КЪЩА ПЕТКО, КЪЩА СВЕТЛА, КЪЩА СУЛТАНА, КЪЩА ХРИСТО, КЪЩА ЦАНКО ; Махала Ванковци: БЛ. КЪЩА ВАСИЛКА, КЪЩА ДРАГАН, КЪЩА ИВАН, КЪЩА МАРИН, КЪЩА МАРИЯ, КЪЩА СТОЙО, КЪЩА ТОТА, КЪЩА ХРИСТО, КЪЩА ЦАКО ; Местност Банков Дол: БЛ. КЪЩА ИВАН 24.07.2014 09:00 - 11:00 Работа по съоръжения НН
Васильово Александър Стамболийски: 1, 11, 15, 17, 5, 6, 7, 9 ; Георги Димитров: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 67, 69, 72, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 99, БЛ. УО НА ТП2 24.07.2014 15:00 - 16:30 Работа по съоръжения НН
бензиностанция ШЕЛ 24.07.2014 11:00 - 12:00 Работа по съоръжения чужда собственост
Градежница Вежен: 1 ; Иван Вазов: 103, 130, 20, 62 ;Тетевен ; Вършец: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 5, 51, 6, 8 ; Полатен: БЛ. УО НА ТП1 ; Смесите: 1, 10, 11, 2, 26, 28, 30, 32, 33, 4, 6, 8 25.07.2014 10:00 - 13:00 Инвестиционна програма
Голям Извор, Общ. Тетевен Георги Стойков: 29, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 85 ; Поп Стефан Диков: 1, 2, 4, 5 ; Първомайска: 1, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 51 25.07.2014 10:00 - 13:00 Инвестиционна програма
Община Троян
Врабево Цар Калоян: 1 21.07.2014 13:00 - 16:00 Работа по съоръжения НН
Врабево Минко Карата: 67 ; Никола Пънков: 5 21.07.2014 09:00 - 12:00 Работа по съоръжения НН
Гр.Троян, Общ. Троян Ул"Ген.карцов" от №122 до №202 ;Ул"Ген.карцов" от №123 до №149 21.07.2014 08:00 - 16:30 Подмяна на СТИ
Гр.Троян, Общ. Троян Ул"Мизия" от №1 до №9 ;Ул"Мизия" от №2 до №22 22.07.2014 08:00 - 16:30 Подмяна на СТИ
Бели Осъм ул.Стоян Българенчето след центъра на с.Бели Осъм 22.07.2014 09:00 - 16:00 Инвестиционна програма
Гр.Троян, Общ. Троян ЖК"Младост", Бл 1 и Бл 3 ;Ул"Незабравка" №1 ;Ул"Канъчка" №1, 2, 3, 6 и №8 23.07.2014 08:00 - 16:30 Подмяна на СТИ
Община Угърчин
Сопот, Общ. Угърчин Балча: 1, 13, 18, 21, 25, 26, 3, 33, 36, 38, 39, 48, 6, 7, 8 ; Димитър Пъшков: 1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 40, 41, 44, 5, 50, 52, 54, 58, 7, 70 ; Подене: 12, 18, 2, 3 ; Попенец: 1, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 8 ; Станковска: 1, 2 ; Троян: 8 ; Чепля: 2, 5 21.07.2014 10:30 - 13:00 Инвестиционна програма
Микре Божко Божков: 1 23.07.2014 11:00 - 12:10 Работа по съоръжения чужда собственост
Община Ябланица
Ябланица, Общ. Ябланица Александър Стамболийски: 16, 26, 3, 71, 90, БЛ. ТП8 ; Местност Ламбовци: 3, 45, 47, 5, 59, 68, БЛ. ПАЯНТОВА ЖИЛИЩНА СГРАДА ; Местност Пали Лула: БЛ. ПС ; Местност Шумака: 94 ; Местност Шумнене: 3, БЛ. ВИЛА, КЪЩА, КЪЩА МИХАИЛ, КЪЩА СТЕФАН, КЪЩА ЦАНО 21.07.2014 10:00 - 12:00 Инвестиционна програма
Ябланица, Общ. Ябланица Аблан: 1 ; Александър Стамболийски: 12, 26, 27, 54, 62, 67, 16, 26, 3, 71, 90, бл. Тп8 ; Борьов Дол: 1, 2, 3, бл. Къща ; Доктор Ради Цанов: 11 ; Колиби Нановица: бл. Кариера Нановица ; Коритна: бл. До Бензиностанция Шел ; Мах.нановица: бл. Вила, къща Васил, къща Богдан, къща Васил, къща Василка, къща Вельо, къща Гато, къща Георги, къща Давид, къща Дако, къща Дано, къща Динка, къща Дица, къща Добри, къща Иван, къща Илия, къща Йотка, къща Лазар, къща Мико, къща Мур Кук, къща Найда, къща Найден, къща Николай, къща Павел, къща Пейо, къща Петко, къща Петър, къща Пею, къща Свилена, къща Стефан, къща Цветан, къща Яким, тп2, бл. Къща Христо ; Местност Братевец: 3, бл. Вила, гараж, къща Лазар, къща Николай, къща Петко, тп35 ; Местност Габровица: , , бл. Вила, вила Николай, къща Иван, къща Лазар, къща Стоян ; Местност Гераня: бл. Къща, къща Драгомир, къща Иван, къща Йордан, къща Мария, къща Марко, къща Николай ; Местност Голяма Гора: бл. Вила, къща Лазар, къща Стефан, къща Цонко, тп19 ; Местност Ламбовци: 1, 17, 25, 3, 3, 45, 47, 5, 59, 68, 3, 65, 70, бл. Вила Иван, къща Гета, къща Драгомир, къща Иван, къща Мария, къща Милка, къща Мирослава, къща Найда, къща Петър, къща Симеон, къща Цецка, павилион, тп34, бл. Вила, къща Никола, къща Нино, къща Цона, бл. Паянтова Жилищна Сграда ; Местност Пали Лула: 10, 52, 83б, 86, бл. Къща Найден, тп30, бл. Пс ; Местност Прелог: бл. Къща Гатю, къща Павлин, къща Пенка, тп25 ; Местност Цоловци: бл. Къща Иван, къща Найден ; Местност Шумака: , , 3, 94, бл. Вила, бл. Вила, къща Виолета, къща Даринка, къща Димитра, къща Драган, къща Иван, къща Лазар, къща Мариан, къща Найден, къща Нейко, къща Стойка, къща Хрисо, къща Христина, работилница За Боза, бл. Къща Мария, къща Снежана ; Местност Шумнене: , , 1, 3, 3, бл. Вила, вило, къща Борислав, къща Брайко, къща Васил, къща Василка, къща Венелин, къща Дако, къща Димитър, къща Дица, къща Иван, къща Кръстьо, къща Лазар, къща Лили, къща Маргарита, къща Мария, къща Мая, къща Надка, къща Найден, къща Никола, къща Петя, къща Райко, къща Стефан, къща Тинка, къща Цончо, къща Юлиян, пс, бл. Вила, къща Вутьо, къща Васил, къща Венцислав, къща Веселина, къща Георги, къща Димитър, къща Дона, къща Иван, къща Иванил, къща Йордана, къща Кирил, къща Лазар, къща Лако, къща Любчо, къща Мариана, къща Марин, къща Мария, къща Михаил, къща Надежда, къща Начко, къща Никола, къща Николай, къща Петър, къща Райко, къща Райна, къща Рашка, къща Рашко, къща Рени, къща Сашо, къща Стефан, къща Стоян, къща Съйко, къща Христина, къща Цако, къща Цветан, къща Цвятко, склад, тп4, бл. Вила, къща Борис, къща Гена, къща Иван, къща Марин, къща Павлина, къща Пенка, къща Радка, бл. Вила, къща Веселина, пс, бл. Вила, къща, къща Михаил, къща Стефан, къща Цано, бл. Пс ; Младост: 16 ; Пеловска Ливада: 3, 32, 4 ; Ратица: 10, 12, 14, 16, 23, 25, 61, 63 ; Стефан Караджа: 15 ; Теменуга: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Тп23 ; Ширевец: 12 22.07.2014 09:00 - 11:29 Профилактика на съоръжения СрН
въздушна част ЕП Ябланица 22.07.2014 09:15 - 11:30 Профилактика на съоръжения СрН
централна част, кв поликлиника, бл ж-ща гимназия 22.07.2014 12:00 - 14:00 Профилактика на съоръжения СрН
Малък Извор, Общ. Ябланица Бреза: 19, 27, 30 ; Мах.миревец: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 36, 4, 5, 6, 8, 9, БЛ. ВИЛА, КЪЩА ЙОШО, КЪЩА СЪЙКО ; Миразчийска: 23, 25 ; Присойка: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 58, 60, БЛ. ТП4 25.07.2014 10:00 - 15:00 Работа по съоръжения НН
Нагоре
Menu:
Търси:

Choose your language: English

главно мореплаване:

  • Обадете ни се0700 10 010денонощна информационна линия
  • (02) 8959 667факс
  • пишете ни

Информация за предстоящи
ремонтни дейности и дейности.

Графици